خط ویژه

02177036618

خط ویژه

02177036618

باتری چانگان

بهترین قیمت باتری چانگان خرید با ارسال و نصب رایگان

باتری-چانگان

اطلاعات بیشتر درباره باتری چانگان

باطری چانگان چند آمپر است؟ عمر آن چقدر است؟

باتری چانگان CS35 یک باتری اتمی که با ظرفیت ۶۰ آمپر ساعت و ۱۲ ولتی است. باتری فابریک چانگان دارای ابعاد ۲۶*۱۸*۲۳ (طول، عرض، ارتفاع) می‌باشد. عمر مفید باتری بر روی چانگان حدود دو  الی سه سال میباشد. البته عمر باتری ماشین به نوع کارکرد ماشین و نحوه عملکرد دینام بستگی دارد.

هر دو نوع باتری اتمی و اسیدی بر روی این خودرو قابل نصب است ولی باتری اتمی به علت طول عمر بیشتر و کیفیت بهتر همچنین ایجاد آلودگی کمتر و عدم نیاز به مراقبت و نگهداری قطعا بهتر خواهد بود.

اگر بر روی چانگان لوازم برقی اضافه مانند سیستم صوتی نصب کرده اید میتوانید از باطری ۷۰ آمپر برای این خودرو استفاده کنید.

نصب باتری چانگان

باتری چانگان CS35 در سمت راست داخل موتور قرار گرفته است. قطب مثبت عقبتر (به سمت بیرون ماشین) و قطب منفی جلوتر (به سمت شیشه جلو) واقع شده است. تشخیص قطب مثبت و منفی از اهمیت بالایی برخوردار است. اتصال معکوس قطبها علاوه بر آسیب سیستم برق و سیم کشی خودرو می تواند باعث حادثه و یا حتی آتش سوزی شود.

کمپانی خودروساز چینی چانگان موتور، سیستم باتری، کابلهای اتصال قطبها و نوع بست باتری مدل CS35 را برای باتری پایه کوتاه 60 آمپر قطب راست طراحی نموده است. باتری فابریکی مورد استفاده توسط شرکت سایپا در مدلهای ماقبل 95 یک نوع برند ناشناخته چینی  و در مدلهای جدیدتر باتری 60 آمپر اسیدی صبا باتری بوده است. ابعاد محدود سینی باتری، کوتاه بودن کابلهای اتصال و فضای فیزیکی کم از جمله محدودیتهای شما برای انتخاب باتری مناسب برای چانگان می باشد. متاسفانه در مواردی دیده شده که بعضی از باتریسازان به علت عدم دانش و اطلاعات کافی و یا موجود نداشتن باتری مناسب، اقدام به دستکاری در کابلهای باتری و یا باز کردن فضای سینی باتری با روشهای نامتعارف نموده اند که این موضوع در نهایت باعث آسیب به سیستم برق رسانی خودرو شده است.

بصورت کلی نصب باتری چانگان نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد. در صورت سفارش باتری از ایران باتری خدمات ارسال و نصب رایگان باتری برای شما انجام خواهد شد و از این بابت نگرانی نخواهید داشت.

باتری خودروهای مشابه: باتری اچ سی کراس – باتری ام وی ام ۳۱۵ – باتری ام جی ۳

قیمت و خرید باطری چانگان

بهترین قیمت باتری چانگان

فیلتر بر اساس قیمت باطری
890,000تومان1,340,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها
ترتیب نمایش

دریافت مشاوره قبل از خرید باطری چانگان

باتری فابریک پراید چقدر است؟ در انتخاب باطری مناسب و خرید باتری ماشین چانگان سوال دارید؟ از ما بپرسید.