خط ویژه

02177036618

خط ویژه

02177036618

باتری تویوتا پریوس

بهترین قیمت باتری تویوتا پریوس خرید با ارسال و نصب رایگان

قیمت باتری پریوس

اطلاعات بیشتر درباره باتری تویوتا پریوس

باطری تویوتا پریوس چند آمپر است؟ عمر آن چقدر است؟

باتری اولیه تویوتا پریوس باتری با ظرفیت ۵۰ آمپر است. کارخانه تویوتا با توجه به میزان مصرف برق تویوتا پریوس از باطری ۵۰ آمپر برای آن استفاده کرده است. تویوتا پریوس اولین سری از خودرو های هیبریدی در تولید انبوه است که در سال 1997 رونمایی شد و تا سال 2003 برای بازار های ژاپنی تولید می شود و پس از آن به انگلستان و آمریکا راه پیدا کرد.

باطری تویوتا پریوس را بر حسب نوع آن (اسیدی یا اتمی) و آمپراژ آن دسته بندی می‌کنند. باطری اولیه تویوتا پریوس هنگام تحویل خودرو توسط خریدار از نوع اسیدی ۱۲ولت می‌باشد. ممکن است بین انتخاب باتری اتمی یا اسیدی برای خودروی پریوس تردید داشته باشید. بهتر است بدانید باتری اسیدی به طور تدریجی تخریب می‌شود و باطری اتمی به صورت ناگهانی از کار می‌افتد. از طرفی باتری اتمی نیاز به نگهداری ندارد. امروزه استفاده از باتری‌های اتمی طرفداران بیشتری پیدا کرده است و تنوع و کیفیت باتری‌های اتمی از باتریهای اسیدی بیشتر شده است.

باتری تویوتا پریوس در قسمت جلوی ماشین و در داخل کاپوت ان قرار دارد. این باتری در ابعاد ۲۲*۱۸*۱۸ می‌باشد. بیشترین آمپری که برای باطری در خودرو تویوتا پریوس در نظر گرفته می‌شود ۵۰ آمپر است.

عمر باطری تویوتا پریوس

اغلب بعد از چند سال کیفیت عملکرد باتری خودرو تویوتا پریوس شما کاهش خواهد یافت. به طور مثال شیشه بالابر در زمان خاموش بودن ماشین به درستی عمل نمی‌کند یا کیفیت و قدرت نور چراغ‌های خودرو پریوس شما کمتر خواهد شد. اگر در زمان استارت زدن، برق پشت آمپر قطع شده و ماشین روشن نمی‌شود، بهتر است هرچه سریع‌تر باتری ماشین خود را عوض کنید.

قیمت و خرید باطری تویوتا پریوس

بهترین قیمت باتری تویوتا پریوس

فیلتر بر اساس قیمت باطری
740,000تومان1,240,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها

دریافت مشاوره قبل از خرید باطری تویوتا پریوس

باتری فابریک پراید چقدر است؟ در انتخاب باطری مناسب و خرید باتری ماشین تویوتا پریوس سوال دارید؟ از ما بپرسید.