خط ویژه

02177036618

خط ویژه

02177036618

باتری تویوتا کمری

بهترین قیمت باتری تویوتا کمری خرید با ارسال و نصب رایگان

خرید باطری تویوتا کمری

اطلاعات بیشتر درباره باتری تویوتا کمری

باطری تویوتا کمری چند آمپر است؟ عمر آن چقدر است؟

برای خرید باتری  تویوتا کمری باید شناخت کافی نسبت به نوع باتری ، آمپر ، ولتاژ باطری این خودرو کسب نمایید . تویوتا کمری در سال ها و در تیپ های مختلفی ( LE – SE  GL – GLX ) تولید شده است. باتری تویوتا کمری یک باتری با ظرفیت ۷۰ آمپر پایه بلند قطب چپ است.

واضح است که در صورت نصب سیستم صوتی یا چراغ‌های ویژه در خودرو بهتر است از باتری با آمپراژ بالاتر بهره ببرید. مسلما اگر از باطری‌های با ظرفیت بالاتر در تویوتا کمری استفاده کنید عمر باتری بالاتر خواهد بود. امکان نصب باتری با ظرفیت ۷۴ آمپر روی خودروی تویوتا کمری نیز وجود دارد.

عمر باتری تویوتا کمری

باتری تویوتا کمری حدودا ۲ الی ۳ سال عمر مفید معادل ۵۰۰۰۰ کیلومتر عمر مفید خواهد داشت. لازم به ذکر است عمر باتری وابسته به نحوه کارکرد و تعداد استارت خودرو نیز دارد. برای خودروهای عمومی نظیر تاکسی‌ها عمر باتری کمتر از مقدار میانگین است.

طول عمر باتری ماشین به عوامل متعددی بستگی دارد. نوع استفاده از باطری تاریخ تولید و کارخانه سازنده آن تاثیر مستقیمی در ماندگاری آن دارند. انتخاب این که کدام آمپر باطری برای ماشین شما مناسب است به میزان استفاده شما از ماشین نیز بستگی دارد. برای مثال اگر در تابستان از کولر ماشین زیاد استفاده می‌کنید، سیستم‌های صوتی و تصویری پر مصرفی روی خودرو نصب کرده اید و یا در مسیرهای پر ترافیک تردد زیادی دارید بهتر است از باطری ۷۴ آمپر تا باتری ۸۰ آمپر استفاده کنید.

 

قیمت و خرید باطری تویوتا کمری

بهترین قیمت باتری تویوتا کمری

فیلتر بر اساس قیمت باطری
890,000تومان1,690,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها
ترتیب نمایش
باتری-پروتون
فروش ویژه!

باتری پروتون ۷۴ آمپر

1,180,000 تومان
باتری-پروتون
فروش ویژه!

باتری پروتون ۶۰ آمپر

970,000 تومان

دریافت مشاوره قبل از خرید باطری تویوتا کمری

باتری فابریک پراید چقدر است؟ در انتخاب باطری مناسب و خرید باتری ماشین تویوتا کمری سوال دارید؟ از ما بپرسید.