خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری چری آریزو ۶

خرید اینترنتی باتری چری آریزو ۶ با ارسال و نصب رایگان

باتری چری آریزو ۶

اطلاعات بیشتر درباره باتری چری آریزو ۶

باتری نصب شده در کارخانه برای خودرو چری آریزو 6 باتری با ظرفیت 60 آمپر است. جهت بازدهی بهتر استفاده از باتری با آمپر بالاتر (برای خودرو ها با مصرف برق بیشتر ) توصیه می شود. عوامل زیادی بر عملکرد باتری خودرو تاثیر گذار است از جمله رانندگی طولانی مدت و استفاده از سیستم صوتی. بنابراین اگر کمی بیش از حد معمول از برق خودرو چری اریزو ۶ استفاده می کنید، به شما پیشنهاد می کنیم باتری با آمپر بالاتر ۶۶ آمپر نصب کنید. توجه داشته باشید که استفاده از باتری با آمپر بالاتر در تصادفات رانندگی خطرات بیشتری دارند. پس توصیه می کنیم حداکثر 5 تا 10 آمپر بیشتر از آمپر استاندارد خودروی خود استفاده نکنید.

عمر باطری چری آریزو ۶

بطور متوسط باتری خودرو آریزو 6 بعد از 2 سال نیاز به تعویض خواهد داشت. گرچه کیفیت و عمر باتری ماشین در مناطق گرمسیری و مسیرهای پرترافیک زودتر کاهش می یابد. لذا می توان گفت میزان عمر باطری آریزو 6 به نوع مصرف و شرایط اقلیمی منطقه بستگی دارد. البته عمر باطری چری آریزو ۶ به نحوه عملکرد دینام و استارت ماشین نیز بستگی دارد. بطور کلی باتری های ایرانی حدود یکسال و نیم تا 2 سال و باطری های اصلی کره ای حدود 3 سال عمر مفید دارند. باتری های ایرانی دارای گارانتی و باتری های خارجی بدون گارانتی در بازار عرضه می شوند.

تعویض باتری آریزو ۶

نگران نصب و تعویض باطری چری اریزو ۶ خود نباشید. از مزیت‌های خرید از ایران باتری خدمات تعویض باتری ماشین در محل آن است. پس از خرید اینترنتی باتری ماشین از ایران باتری کارشناسان ما برای تعویض باطری آن نزد شما خواهند آمد. قبل از هرگونه نصب باتری، از آن تست گرفته تا از خرابی آن آگاه شوند. با این کار اگر باتری شما سالم باشد از هزینه بیهوده جلوگیری می‌کنید. قیمت‌های اعلام شده از سوی همکاران ما با احتساب تحویل داغی ارائه می‌شوند.

مشاهده اطلاعات باتری چری آریزو ۵

خرید باتری چری آریزو ۶

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
630,000تومان1,080,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری چری آریزو ۶

در انتخاب باتری مناسب و خرید باتری چری آریزو ۶ سوال دارید؟ از ما بپرسید.