خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری چری آریزو ۵

خرید اینترنتی باتری چری آریزو ۵ با ارسال و نصب رایگان

باتری چری آریزو ۵

اطلاعات بیشتر درباره باتری چری آریزو ۵

چری آریزو ۵ یک خودرو سدان چینی است که توسط مدیران خودرو در ایران تولید و عرضه شد و مدتی بعد مدیران خودرو تصمیم به عرضه نسخه توربو از این خودرو گرفت. چری آریزو 5 توربو در ظاهر هیچ تفاوتی با مدل معمولی ندارد و مهم‌ترین تفاوت آنها به پیشرانه و قدرت آن بازمی‌گردد.

باتری فابریک چری آریزو ۵ که کارخانه بر اساس لوازام قرار داده شده بروی ماشین 55 آمپر است. در صورت استفاده از مصرف‌کننده‌های الکتریکی امکان نصب باتری ۶۰ آمپر نیز وجود دارد.

در خودرو آریزو ۵ در کنار آپشین های برقی این خودرو، فضایی محدود و نسبتاً کوچک برای باتری در نظر گرفته شده است. کاپوت خودرو آریزو ۵ را که باز کنید در سمت راست شما نزدیک به شیشه خودرو، باتری آریزو ۵ قرار گرفته است.

ابعاد و حداکثر فضا برای باتری آریزو 5 بدین شرح میباشد.

  • طول باتری = 23 سانتیمتر
  • عرض باتری = 18 سانتیمتر
  • ارتفاع باتری = 18 سانتیمتر

عمر باتری چری آریزو ۵

طول عمر هر باتری ماشین چری آریزو ۵ بر اساس چندین شرایط تعیین میشود: دما محیطی باتری، دمای آب و هوای محل تردد خودرو، تردد در مسیرهای پرترافیک، برق دزدی ماشین، استفاده از روشنایی تقویتی یا سیستم صوتی حرفه ای. بطور معمول باتری چری آریزو ۵ ۲ الی ۳ سال یا معادل ۵۰۰۰۰ کیلومتر عمر خواهد داشت.

تعویض باتری آریزو ۵

نگران نصب و تعویض باطری چری اریزو ۵ خود نباشید. از مزیت‌های خرید از ایران باتری خدمات تعویض باتری ماشین در محل آن است. پس از خرید اینترنتی باتری ماشین از سایت ما همکاران ما برای تعویض آن نزد شما خواهند آمد. قبل از هرگونه نصب باتری، از آن تست گرفته تا از خرابی آن آگاه شوند. با این کار اگر باتری شما سالم باشد از هزینه بیهوده جلوگیری می‌کنید. قیمت‌های اعلام شده از سوی همکاران ما با احتساب تحویل داغی ارائه می‌شوند.

خرید باتری چری آریزو ۵

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
590,000تومان1,090,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری چری آریزو ۵

در انتخاب باتری مناسب و خرید باتری چری آریزو ۵ سوال دارید؟ از ما بپرسید.