خط ویژه

٠٢١77036618

خط ویژه

02188596011

باتری پژو ۲۰۰۸

بهترین قیمت باتری پژو ۲۰۰۸ خرید با ارسال و نصب رایگان

قیمت باتری پژو 2008

اطلاعات بیشتر درباره باتری پژو ۲۰۰۸

باطری پژو ۲۰۰۸ چند آمپر است؟ عمر آن چقدر است؟

هنگامی که خودروی پژو ۲۰۰۸ خود را از کارخانه‌ تحویل می‌گیرید، باتری کلسیمی به صورت فابریک و با ظرفیت ۶۰ آمپر بر روی آن نصب شده است.

باتری پژو 2008 در ابعاد  24*۱۸*20 سانتی متر که به ترتیب طول، عرض و ارتفاع آن است.  با توجه به مشغله امروزه افراد که وقت چک کردن باتری ماشین را ندارند، توصیه ما به شما استفاده از باتری اتمی است. بهترین باتری‌های داخلی برای باتری ماشین پژو ۲۰۰۸ شامل: سپاهان باتری، صبا باتری و برنا باتری می‌باشند.

در صورت استفاده از سیستم‌های صوتی، روشن کردن کولر بصورت متداوم در فصل تابستان بهتر است از باتریهای با ظرفیت بیشتر استفاده کنید. پژو ۲۰۰۸ امکان نصب باتری با ظرفیت ۶۶ آمپر و ۷۴ آمپر را دارد.

معرفی پژو ۲۰۰۸

محصول پسا برجامی ایران خودرو (ایکاپ)، پژو 2008 – Peugeot 2008 به عنوان اولین محصول مونتاژ شده در شرکت سرمایه گذاری مشترک ایران خودرو و پژو یا همان شرکت ایکاپ به شمار می رود. این خودرو همچنین اولین کراس اوور پژو در ایران نیز محسوب می شود. 2008 با یک پیشرانه ی قوی و منحصر به فرد در ایران عرضه می شود. این پیشرانه که در سیتروئن سی 3، دی اس 5 و 6 نیز مشترک است، قوی ترین پیشرانه ی پژو 2008 در میان 7 موتوری است که 2008 با آن در بازار های جهانی عرضه می شود. این پیشرانه ی 1.6 لیتری 2008 با 160 اسب بخار قدرت، این خودرو را به عنوان یکی از پرشتاب ترین خودرو های کلاس قیمتی خود معرفی میکند و در کنار سیتروئن سی3، برچسب پر شتاب ترین خودرو های مونتاژی کشور نیز بر روی آنها قرار گرفته است.

عمر باتری پژو ۲۰۰۸ چقدر است؟

پژو ۲۰۰۸ بطور معمول ۲ الی ۳ سال یا معادل ۵۰۰۰۰ کیلومتر عمر می‌کند.

مشاهده خودروهای با باتری مشابه: باتری پژو ۲۰۶ – باتری پژو ۲۰۷باتری رانا

قیمت و خرید باطری پژو ۲۰۰۸

بهترین قیمت باتری پژو ۲۰۰۸

فیلتر بر اساس قیمت باطری
1,400,000تومان2,550,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها
ترتیب نمایش
دریافت مشاوره قبل از خرید باطری پژو ۲۰۰۸
باتری فابریک پراید چقدر است؟ در انتخاب باطری مناسب و خرید باتری ماشین پژو ۲۰۰۸ سوال دارید؟ از ما بپرسید.