خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری پژو پارس

خرید اینترنتی باتری پژو پارس با ارسال و نصب رایگان

خرید باتری پژو پارس

اطلاعات بیشتر درباره باتری پژو پارس

باتری‌ پژو پارس در تمام مدلهای پژو پارس سال ، ای ال ایکس Elx ، ال ایکس ، xu  tu5 ، xumدر حالت فابریک 12ولت و جریان 66 آمپر-ساعت است. این باتری جوابگوی نیازهای این خودرو در حالت عادی است و اگر بر روی ماشین خود مصرف کننده های بیشتری نصب نموده اید بایستی باتری قوی تر از 66 آمپر نصب نمایید . معمولا هنگامی که روی اتومبیل خود دزدگیر و سیستم‌های صوتی تصویری وصل می‌کنید یا از لامپ‌های زنون استفاده می‌نمایید، بهتر است باتری شما 5 الی ۱۰  آمپر جریان بیشتری نسبت به حالت فابریک خود داشته باشد که این به علت مصرف برق بیشتر است.

متاسفانه در ۲ سال اخیر کارخانه ایران خودرو جهت کاهش هزینه تولید اقدام به نصب باتری ۶۰ امپر روی پژو پرشیا کرده است که از نظر اکثر کارشناسان توان لازم برای تجهیزات برقی این خودرو را تامین نمی‌کند.

باتری پژو پرشیا در ابعاد  28*18*28 که به ترتیب طول، عرض و ارتفاع آن است. بسته به کارکرد شما باتری‌ پژو پارس را می‌توان تا 90 آمپر هم اضافه کرد. اما تحقیقات نشان داده که جریان 70 الی ۷۴ آمپر آن برای پژو پارس مناسب‌تر است. از آنجایی که باتری اتمی طول عمر بیشتری دارد لذا در دراز مدت و از نظر اقتصادی استفاده از ان برای مالکان پژو پارس به صرفه‌تر است. همانطور که ابتدا گفتیم باتری پژو تا 90 آمپر هم قابل نصب است اما به دلیل اینکه این باتری از نظر ابعاد بزرگتر می‌باشد نصب این باتری بعدا مشکل‌ساز خواهد شد. پس به همین علت توصیه مااستفاده از باتری‌هایی با جریان 70 الی 74 آمپر است.

بهترین باتری‌های داخلی برای پژو پرشیا شامل: سپاهان باتری، صبا باتری و برنا باتری می‌باشند.

خرید باتری پژو پارس

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
690,000تومان1,090,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها
باتری رونیز صبا باتری
فروش ویژه!

باتری رونیز ۷۴ آمپر

۷۴۰,۰۰۰ تومان
200 آمپر واریان صبا باتری
فروش ویژه!

باتری واریان ۷۴ آمپر

۷۴۰,۰۰۰ تومان

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری پژو پارس

در انتخاب باتری مناسب و خرید باتری پژو پارس سوال دارید؟ از ما بپرسید.