خط ویژه

02177036618

خط ویژه

02177036618

باتری پراید

بهترین قیمت باتری پراید خرید با ارسال و نصب رایگان

باتری پراید

اطلاعات بیشتر درباره باتری پراید

باطری پراید چند آمپر است؟ عمر آن چقدر است؟

باتری پراید بصورت فابریک یک باتری ۵۰ آمپر است. ولتاژ  باطری پراید مانند تمام خودروهای سبک با پلتفرم مشابه نظیر تیبا، ساینا و کوئیک ۱۲ ولت است. ضمنا فضایی که در داخل کاپوت پراید برای باتری آن در نظر گرفته شده است ۲۵*۱۸*۲۳ سانتی متر است.

توجه داشته باشید مشخصات فنی باطری ماشین پرايد در تيپ های مختلف : پرايد 111 – پرايد 131 – پرايد 132 – پرايد وانت – پرايد صبا – پرايد 151 وانت یکی است . باتری فابریک پراید موقع تحویل گرفتن از کارخانه ۵۰ آمپر و اسیدی است اما اکثر افراد هنگام تعویض مبادرت به استفاده از باتری اتمی می‍کنند. علت آن عمر بیشتر باتری اتمی و عدم نیاز به چک کردن دوره ای آن است.

محل-قرارگیری-باتری-پراید

یکی از مهم‌ترین مسائلی که مالکان خودرو پراید با آن روبه رو هستند تفاوت قیمت باطری‌های مختلف آن است. باتری ۵۰ آمپر به عنوان ارزان‌ترین باطری ماشین پراید است. بهترین برندهای باتری رایج باتری ۵۰ آمپر پراید به ترتیب قیمت باتری صبا واریان، اوربیتال سیلور، سوزوکی و زیتکس هستند. این ۴ برند باطری ۵۵ آمپر را نیز تولید می‌کنند که هزینه نهایی اندکی از نمونه ۵۰ آمپر آن گرانتر است.

باطری ۶۰ آمپر نیز توسط همین چهار برند و قیمت ارزان تولید می‌شود. استفاده از باطری ۶۰ آمپر پراید به افرادی توصیه می‌شود که چراغ خودرو و سیستم‌های برقی ماشین پراید آنها مصرف برق بالایی داشته باشد. باتری ۶۰ آمپر نسبت به باتری ۵۰ آمپر ۱۵ درصد گرانتر می‌باشد.

افرادی که علاقمند به اسپورت کردن و نصب انواع سیستم‌های صوتی و الکترونیکی مختلف روی خودروی پراید هستند تمایل به نصب باتری با آمپرهای ۶۶ و ۷۴ دارند. در این زمینه باید گفت که امکان نصب این باتری ها وجود دارد اما از قاب تعبیه شده توسط شرکت سایپا بیرون خواهد زد.

عمر باتری پراید چقدر است؟

باتری پراید حدودا ۲ الی ۳ سال عمر مفید معادل ۵۰۰۰۰ کیلومتر عمر مفید خواهد داشت. لازم به ذکر است عمر باتری وابسته به نحوه کارکرد و تعداد استارت خودرو نیز دارد. برای خودروهای عمومی نظیر تاکسی‌ها عمر باتری ماشین کمتر از مقدار میانگین است.

مشاهده باتری خودروهای مشابه: باتری پرایدباتری تیباباتری سایناباتری کوییک

قیمت و خرید باطری پراید

بهترین قیمت باتری پراید

فیلتر بر اساس قیمت باطری
630,000تومان1,330,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها
ترتیب نمایش
باتری-پروتون
فروش ویژه!

باتری پروتون ۵۵ آمپر

900,000 تومان

دریافت مشاوره قبل از خرید باطری پراید

باتری فابریک پراید چقدر است؟ در انتخاب باطری مناسب و خرید باتری ماشین پراید سوال دارید؟ از ما بپرسید.