خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری هیوندای آوانته

خرید اینترنتی باتری هیوندای آوانته با ارسال و نصب رایگان

باتری هیوندای آوانته

اطلاعات بیشتر درباره باتری هیوندای آوانته

باتری هیوندای آوانته بصورت فابریک یک باتری ماشین با ظرفیت ۶۰ امپر  (7029) است. ابعاد و حداکثر فضا برای نصب باطری آوانته بدین شرح زیر می‌باشد: (طول= 27سانتی متر، عرض= 18 سانتی متر، ارتفاع = 23سانتی متر)

هر دو نوع باتری اسیدی و اتمی برروی ماشین آوانته قابل نصب است ولی باتری های اتمی به علت طول عمر بیشتر و کیفیت بهتر همچنین ایجاد آلودگی کمتر و عدم نیاز به مراقبت و نگهداری قطعا بهتر خواهند بود در نتیجه برای ماشین آوانته حتما از باتریهای اتمی و سیلد استفاده کنید.

طول عمر باطری ماشین هیوندای آوانته

عمر باطری هیوندای آوانته حدود دو تا سه سال یا معادل ۵۰۰۰۰ کیلومتر می‌باشد. البته عمر باطری ماشین به نحوه عملکرد دینام و استارت ماشین بستگی دارد. در صورت استفاده مصرف کننده‌های الکتریکی در خودرو با ظرفیت فابریک باتری ماشین عمر باتری ماشین هیوندای آوانته کاهش خواهد یافت.

چنانچه بهترین باتری ماشین موجود در بازار را هم تهیه کرده باشید ولی از باتری بیش از حد کار بکشید باتری خودروی هیوندای آوانته شما به زودی فرسوده می‌شود. مهمترین عامل فرسودگی زودهنگام باتری استفاده از آن در زمان خاموش بودن خودرو است. در صورت استفاده از تجهیزات صوتی تصویری امکان نصب باتری 66 آمپر و ۷۰ امپر بر روی خودروی آوانته وجود دارد.

خرید باتری هیوندای آوانته

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید. با خرید باتری ماشین از ایران باتری ازطمینا خواهید داشت که باتری با تاریخ مناسب و گارانتی معتبر بدست شما خواهد رسید.

خرید باتری هیوندای آوانته

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
630,000تومان1,180,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری هیوندای آوانته

در انتخاب باتری مناسب و خرید باتری هیوندای آوانته سوال دارید؟ از ما بپرسید.