خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری هایما s7

خرید اینترنتی باتری هایما s7 با ارسال و نصب رایگان

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
660,000تومان1,060,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها
قیمت باتری هایما S7

اطلاعات بیشتر درباره باتری هایما s7

باطری هایما اس 7 به طور معمول در ابعاد ۲۷ -۱۸ -۲۳ سانتی متر که به ترتیب طول، عرض و ارتفاع است، تولید می‌شود. از نظر فنی هم باتری این خودرو ۷۰ آمپر با ولتاژ ۱۲ ولت از نوع پایه کوتاه – قطب چپ (۷۰۲۹) می‌باشد. نوع باطری اولیه خودروی چینی هایما s7  ۶۸ آمپر اسیدی است. طول عمر باتری هایما اس ۷ ارتباط مستقیمی با نحوه استفاده شما از برق خودرو دارد.

در صورت استفاده از سیستم‌های صوتی و تصویری و استفاده مکرر از کولر ماشین در روزهای تابستانی بهتر است از باتری با ظرفیت بیشتر استفاده کنید. امکان نصب باتری تا توان ۷۴ آمپر نیز روی خودروی هایما اس ۷ وجود دارد.

باتری‌ فابریک هایما s7 به طور تقریبی ۲ سال عمر می‌کنند. البته تخمین زده می‌شود پس از طی ۴۰ تا ۵۰ هزار کیلومتر باطری خودرو هایما s7 شما نیاز به تعویض دارد. البته شما می‌توانید با استفاده درست و رعایت نکات ذکر شده طول عمر باتری ماشین خود را افزایش دهید.

چنانچه بهترین باتری موجود در بازار را هم تهیه کرده باشید ولی از باتری بیش از حد کار بکشید باتری خودروی شما زودتر فرسوده می‌شود. مهمترین عامل فرسودگی زودهنگام باتری استفاده از آن در زمان خاموش بودن خودرو است.

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری

در انتخاب باتری ماشین خود مشکل دارید و نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید