خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری هایما s5

خرید اینترنتی باتری هایما s5 با ارسال و نصب رایگان

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
680,000تومان1,180,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها
خرید باتری زیتکس 60 آمپر
فروش ویژه!

باتری زیتکس 70 آمپر معکوس

۹۰۰,۰۰۰ تومان
قیمت باطری هایما S5

اطلاعات بیشتر درباره باتری هایما s5

باتری فابریک هایما ۱۲ ولت و ۶۸ آمپر جریان دارد. خودروهای خارجی نیز در صورت استفاده از سیستم‌های صوتی و تصویری نیازمند تقویت باتری هستند.

باطری هایما اس 5 به طور معمول در ابعاد  ۲۶*۱۷*۲۳ تولید می‌شود. از نظر فنی هم باتری این خودرو ۷۰ آمپر با ولتاژ ۱۲ ولت می‌باشد. نوع باطری اولیه خودرو هایما s5 چنانچه پیشتر به ان اشاره شد 68 آمپر اسیدی است. طول عمر باتری هایما اس ۵ ارتباط مستقیمی با نحوه استفاده شما از برق خودرو دارد. استفاده از سیستم‌های صوتی و تصویری به دلیل آنکه به باتری ماشین فشار می‌آورند، باعث کاهش طول عمر آن می‌شوند. چنانچه بهترین باتری ماشین موجود در بازار را هم تهیه کرده باشید ولی از باتری بیش از حد کار بکشید باتری خودروی شما به زودی فرسوده می‌شود. مهمترین عامل فرسودگی زودهنگام باتری استفاده از آن در زمان خاموش بودن خودرو است. در صورت استفاده از تجهیزات صوتی تصویری امکان نصب باتری ۷۰ و ۷۴ امپر بر روی خودروی هایما وجود دارد.

باتری‌ فابریک هایما s5 به طور تقریبی ۲ سال عمر می‌کنند. البته تخمین زده می‌شود پس از طی ۴۰ تا ۵۰ هزار کیلومتر باطری خودرو هایما s5 شما نیاز به تعویض داشته باشد.

محصولات صباباتری، سپاهان باتری، برنا باطری و… با برندهای واریان،اوربیتال و زیتکس نام‌های قابل اعتمادی هستند.

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری

در انتخاب باتری ماشین خود مشکل دارید و نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید