خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری هاوال H6

خرید اینترنتی باتری هاوال H6 با ارسال و نصب رایگان

باتری هاوال اچ ۶

اطلاعات بیشتر درباره باتری هاوال H6

باتری هاوال اچ ۶ بصورت فابریک یک باطری ۶۰ آمپر پایه بلند می باشد، که در قالب D23 و قطب چپ تولید و عرضه می‌شود. حداکثر فضا برای باطری هاوال اچ ۶ (طول×عرض×ارتفاع ): 23 × 18 × 30 سانتی متر است.

هر دو نوع باتری اتمی و باتری اسیدی برای خودرو هاوال اچ ۶ قابل نصب است اما باطری اتمی به علت طول عمر بیشتر و عدم نیاز به مراقبت و نگهداری مناسبتر است.

واضح است که در صورت نصب سیستم صوتی یا چراغ‌های ویژه یا زندگی در مناطق گرمسیر و استفاده دايمی از کولر در خودرو بهتر است از باتری با آمپراژ بالاتر بهره ببرید.

عمر باتری هاوال اچ ۶

عمر باتری ماشین هاوال اچ ۶ برابر با ۵۰۰۰۰ کیلومتر کارکرد یا ۲ الی ۳ سال است. طول عمر باطری هاوال اچ ۶ بسته به طرز استفاده شما دارد. استفاده از لامپ‌ها و سیستم‌های صوتی که دارای آمپلی فایر هستند باعث مصرف برق بیشتر و کاهش میزان عمر باطری ماشین می‌شوند. بنابراین باید از باتری‌هایی که جریان برق بیشتری دارند استفاده نمایید. قالب باتری ماشین هاوال امکان نصب باتری‌های با ظرفیت بالاتر من جمله باتری ۶۶ آمپر و باتری ۷۰ آمپر را دارد.

خرید باتری هاوال اچ ۶

با خرید از فروشگاه ایران باتری همراه با تمامی سفارشات گارانتی معابر همراه با فاکتور خرید ارسال می‌شود. برند های معتبر باتری ایرانی مانند برنا باطری، سپاهان باتری و صبا باتری در ایران باتری موجود است. یکی از مزیت های استفاده از باتری های ایرانی دسترسی آسان به نمایندگی های مجاز آن ها و قیمت کمتر نسبت به باطری های کره ای است.

خرید باتری هاوال H6

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
630,000تومان930,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری هاوال H6

در انتخاب باتری مناسب و خرید باتری هاوال H6 سوال دارید؟ از ما بپرسید.