خط ویژه

٠٢١77036618

خط ویژه

02188596011

باتری نیسان وانت زامیاد

بهترین قیمت باتری نیسان وانت زامیاد خرید با ارسال و نصب رایگان

نیسان-وانت-زامیاد

اطلاعات بیشتر درباره باتری نیسان وانت زامیاد

باطری نیسان وانت زامیاد چند آمپر است؟ عمر آن چقدر است؟

نیسان وانت زامیاد که در زبان عامیانه با نام نیسان آبی هم شناخته می‌شود، در ایران بسیار شناخته شده و محبوب است. این خودرو که برای حمل بار درون شهری و برون شهری طراحی شده و در واقع ادامه نسل نیسان جونیور محسوب می‌شود، در دهه 70 میلادی در ژاپن متولد شده. شرکت زامیاد در ایران از دهه 50 شمسی این نوع از پیکاپ را مونتاژ کرده و از اواخر دهه 60 شمسی مونتاژ نیسان وانت را به سایپا واگذار کرد. تولید و مونتاژ نیسان وانت همچنان ادامه دارد و در میان افرادی که نیاز به یک وسیله قدرتمند برای حمل بار دارند، بسیار محبوب است.

در حال حاضر نیسان وانت در سه مدل انژکتوری بنزینی، دوگانه سوز و دیزلی تولید می‌شود. هر سه این مدل‌ها از باتری 12 ولتی 70 آمپری استفاده می‌کنند که با توجه به نبود تجهیزات برقی و امکانات اضافی در این خودرو، می‌تواند به خوبی پاسخگوی نیازهای برقی باشد.

باتری نیسان وانت می‌تواند حداکثر ابعاد 25.5 سانتیمتر طول، 17.5 سانتیمتر عرض و 22.5 سانتیمتر ارتفاع داشته باشد. همچنین می‌توان از هر دو مدل باتری اتمی و اسیدی روی این ماشین استفاده کرد. اما به طور کلی باتری اتمی به خاطر داشتن عمر و کارایی بیشتر و نیاز به مراقبت کمتر، بیشتر توصیه می‌شود.

قیمت و خرید باطری نیسان وانت زامیاد

بهترین قیمت باتری نیسان وانت زامیاد

فیلتر بر اساس قیمت باطری
1,550,000تومان2,800,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها
ترتیب نمایش
دریافت مشاوره قبل از خرید باطری نیسان وانت زامیاد
باتری فابریک پراید چقدر است؟ در انتخاب باطری مناسب و خرید باتری ماشین نیسان وانت زامیاد سوال دارید؟ از ما بپرسید.