خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری امزدا ۳

خرید اینترنتی باتری امزدا ۳ با ارسال و نصب رایگان

خرید باطری مزدا 3

اطلاعات بیشتر درباره باتری امزدا ۳

باتری مزدا ۳ بصورت فابریک ۶۰ آمپر پایه بلند فلت و چیدمان قطبها به صورت (L) است. واضح است که در صورت نصب سیستم صوتی یا چراغ‌های ویژه در خودرو بهتر است از باتری با آمپراژ بالاتر بهره ببرید. مسلما اگر از باطری‌های با ظرفیت بالاتر در مزدا ۳ استفاده کنید عمر باتری بالاتر خواهد بود.

ممکن است بین انتخاب باطری ماشین اتمی یا اسیدی برای خودروی مزدا ۳ تردید داشته باشید. بهتر است بدانید باتری اسیدی به طور تدریجی تخریب می‌شود و باطری اتمی به صورت ناگهانی از کار می‌افتد. از طرفی باتری اتمی نیاز به نگهداری ندارد. امروزه استفاده از باتری‌های اتمی طرفداران بیشتری پیدا کرده است و تنوع و کیفیت باتری‌های اتمی از باتریهای اسیدی بیشتر شده است.

عمر باتری ماشین مزدا ۳

طول عمر باطری مزدا ۳بسته به طرز استفاده شما دارد. استفاده از لامپ‌ها و سیستم‌های صوتی که دارای آمپلی فایر هستند باعث مصرف برق بیشتر و کاهش عمر باتری ماشین می‌شوند. بنابراین باید از باتری‌هایی که جریان برق بیشتری دارند استفاده نمایید. قالب باتری ماشین مزدا ۳ امکان نصب باتری‌های با ظرفیت بالاتر من جمله باتری ۶۶ آمپر و باتری ۷۰ آمپر را دارد.

خرید باطری مزدا ۳

با خرید از فروشگاه ایران باتری همراه با تمامی سفارشات گارانتی معابر همراه با فاکتور خرید ارسال می‌شود. برند های معتبر باتری ایرانی مانند برنا باطری، سپاهان باتری و صبا باتری در ایران باتری موجود است. یکی از مزیت های استفاده از باتری های ایرانی دسترسی آسان به نمایندگی های مجاز آن ها و قیمت کمتر نسبت به باطری های کره ای است.

با توجه به عدم واردات باتری توصیه ما استفاده از باتری‌های ایرانی روی خودروی مزدا ۳ شما است. دلیل این امر وجود تاریخ مصرف برای باتری است و باتوجه به اینکه باتری‌های کره‌ای فعلا بصورت قاچاق وارد کشور می‌شوند دارای ضمانت نیستند و دارای تاریخ تولید قدیمی هستند.

خرید باتری امزدا ۳

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
630,000تومان930,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری امزدا ۳

در انتخاب باتری مناسب و خرید باتری امزدا ۳ سوال دارید؟ از ما بپرسید.