خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری لیفان ۸۲۰

خرید اینترنتی باتری لیفان ۸۲۰ با ارسال و نصب رایگان

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس شرکت سازنده باتری
فیلتر بر اساس برند باتری
لیفان ۸۲۰

اطلاعات بیشتر درباره باتری لیفان ۸۲۰

باطری لیفان ۸۲۰ هنگام تحویل خودرو توسط کارخانه از نوع اسیدی ۱۲ولت می‌باشد. ظرفیت این باطری 80 آمپر و تولید کارخانه برنا باتری می‌باشد. البته شما می‌توانید از باتری‌ ماشین دیگری نیز برای ماشین خود استفاده کنید. باتری اتمی نوع دیگر باطری مصرفی خودرو لیفان 820 می‌باشد.

باطری اسیدی نیاز به چک کردن دوره‌ای دارد. اما دارندگان باطری اتمی نیازی به بررسی دوره‌ای باتری خودرو لیفان 820 خود نخواهند داشت. به علت داشتن چراغ مخصوص کنترل میزان الکترولیت باطری اتمی به راحتی انجام می‌پذیرد همین مورد باعث شده دارندگان خودرو لیفان 820 پس از آنکه باطری اولیه خودرو آنها مستهلک می‌شود آن را با نوع اتمی تعویض می‌کنند. بررسی‌ها و تجارب نشان داده که باتری اتمی نسبت به نوع اسیدی آن عمر بیشتری می‌کند.

باتری لیفان 820 در قسمت جلوی ماشین و در داخل کاپوت ان قرار دارد. این باتری در ابعاد ۲۸*۱۸*۱۸ سانتی متر می‌باشد. بیشترین آمپری که برای باطری در خودرو لیفان 820 در نظر گرفته می‌شود 80 آمپر است. طول عمر باتری لیفان 820 تا حد زیادی به نوع آن و کارکرد مصرف کننده بستگی دارد. امکان نصب باتری ۷۰ آمپر بلند نیز در خودروی لیفان وجود دارد. بررسی‌های تجربی نشان داده است به طور معمول طول عمر مفید باطری Lifan 820 حدود ۲ تا ۳ سال است. مسلما اگر از باطری‌های با کیفیت 80 آمپر در خودرو لیفان 820 خود استفاده کنید این مدت زمان افزایش خواهد یافت.

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری

در انتخاب باتری ماشین خود مشکل دارید و نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید