خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری لیفان ۵۲۰

خرید اینترنتی باتری لیفان ۵۲۰ با ارسال و نصب رایگان

خرید باتری لیفان 520

اطلاعات بیشتر درباره باتری لیفان ۵۲۰

باتری اولیه لیفان ۵۲۰ هنگام تحویل خودرو توسط خریدار از نوع اسیدی ۱۲ولت و باتری ۶۰ آمپر پایه کوتاه قطب چپ است. کارخانه کرمان موتور با توجه به میزان مصرف برق این خودرو از باطری ۶۰ آمپر برای آن استفاده کرده است. (ولی برای مدل اتومات می تواند ۷۰ آمپر هم باشد)

باتری لیفان ۵۲۰ در قسمت جلوی ماشین و در داخل کاپوت آن قرار دارد. این باتری در ابعاد ۲۸*۱۸*۱۸ سانتی متر می‌باشد. بیشترین آمپری که برای باطری در خودرو لیفان ۵۲۰ در نظر گرفته می‌شود ۶۰ آمپر است.

باطری اسیدی نیاز به چک کردن دوره‌ای دارد. اما دارندگان باطری اتمی نیازی به بررسی دوره‌ای باتری خودرو لیفان ۵۲۰ خود نخواهند داشت. به علت داشتن چراغ مخصوص، کنترل میزان الکترولیت باطری اتمی به راحتی انجام می‌پذیرد همین مورد باعث شده دارندگان خودرو لیفان ۵۲۰ پس از آنکه باطری اولیه خودرو آنها تخریب می‌شود آن را با نوع اتمی تعویض کنند. بررسی‌ها و تجارب نشان داده که باتری اتمی نسبت به نوع اسیدی آن عمر بیشتری می‌کند.

عمر باتری لیفان ۵۲۰

طول عمر باتری لیفان ۵۲۰ تا حد زیادی به نوع آن و کارکرد مصرف کننده بستگی دارد. بررسی‌های تجربی نشان داده است به طور معمول طول عمر مفید باطری ماشین Lifan 520 حدود ۲ تا ۳ سال یا ۵۰۰۰۰ کیلومتر است.

اغلب بعد از چند سال کیفیت عملکرد باتری خودرو لیفان شما کاهش خواهد یافت. به طور مثال شیشه بالابر در زمان خاموش بودن ماشین به درستی عمل نمی‌کند یا کیفیت و قدرت نور چراغ‌های خودرو لیفان۵۲۰ شما کمتر خواهد شد. اگر در زمان استارت زدن، برق پشت آمپر قطع شده و ماشین روشن نمی‌شود، بهتر است هرچه سریع‌تر باتری خودرو لیفان ۵۲۰ خود را عوض کنید.

خرید باتری لیفان ۵۲۰

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید. با خرید باتری ماشین از ایران باتری ازطمینا خواهید داشت که باتری با تاریخ مناسب و گارانتی معتبر بدست شما خواهد رسید.

خرید باتری لیفان ۵۲۰

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
630,000تومان1,080,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری لیفان ۵۲۰

در انتخاب باتری مناسب و خرید باتری لیفان ۵۲۰ سوال دارید؟ از ما بپرسید.