خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری لیفان x60

خرید اینترنتی باتری لیفان x60 با ارسال و نصب رایگان

اطلاعات بیشتر درباره باتری لیفان x60

باتری لیفان ایکس ۶۰ بصورت فابریک از نوع باتری ۷۰ آمپر R است. ابعاد باتری لیفان ایکس ۶۰ برابر با 25.7*17.6*22.5 سانتی متر است. در صورت استفاده از تجهیزات صوتی و تصویری و یا استفاده مکرر از کولر در فصل تابستان میتوانید از باتری با ظرفیت ۸۰ آمپر هم بر روی این خودرو استفاده کنید. عمر باتری لیفان X60 معمولا ۳ الی ۴ سال است و یا ۵۰۰۰۰ کیلومتر است.

محل قرارگیری باتری لیفان ایکس ۶۰

اگر درب کاپوت این خودرو را باز کنید پیدا کردن محل باتری لیفان ایکس ۶۰ کمی دشوار است. اگر سمت چپ موتور و زیر قسمت پلاستیکی در تصویر زیر را مشاهده کنید باتری خودرو را خواهید یافت. متاسفانه تعویض باتری لیفان ایکس ۶۰ کمی سخت بوده و نیاز به جهبه ابزار کامل دارد .

محل-قرارگیری-باتری-لیفان-x60

این درپوش پلاستیکی بر روی خود درب کوچکی دارد که با جداسازی آن باتری خودرو را مشاهده خواهید کرد . برای بیرون تعویض باتری لیفان ایکس ۶۰ باید پینهای این قسمت را باز کرده تا بتوان باتری را خارج کرد. دقت داشته باشید پینها را طوری بیرون آورید که آسیبی نبینند.

باتری-لیفان-x60-کجاست

بقیه مراحل تعویض باتری لیفان ایکس ۶۰ ساده است. ابتدا بست منفی و سپس مثبت را باز کنید. بعد از آن نگهدارنده باتری را باز کنید. حال باتری را به آرامی بیرون آورده و با باتری نو جایگزین کنید. دقت داشته باشید در صورتی که بست های باتری سولفاته شده اند حتما انها را با آب جوش و کف تمیز کنید تا مانع عبور جریان الکتریکی نشوند .

باتری لیفان ایکس ۶۰

خرید باتری لیفان x60

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
900,000تومان1,000,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها
خرید باتری زیتکس 60 آمپر
فروش ویژه!

باتری زیتکس ۷۰ آمپر

۹۰۰,۰۰۰ تومان

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری لیفان x60

در انتخاب باتری مناسب و خرید باتری لیفان x60 سوال دارید؟ از ما بپرسید.