خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری لیفان x50

خرید اینترنتی باتری لیفان x50 با ارسال و نصب رایگان

لیفان ایکس ۵۰

اطلاعات بیشتر درباره باتری لیفان x50

باتری لیفان ایکس ۵۰  بصورت فابریک ۶۰ آمپر است و در قسمت جلوی ماشین و در داخل کاپوت ان قرار دارد.
بر روی این خودرو باتری ۶۰ آمپر و ۶۲ آمپر نیز قابل نصب است. برای باز کردن باتری ابتدا بست منفی و سپس بست مثبت را باز کنید و باتری فرسوده را خارج کنید.درصورتی که هریک از بست های مثبت یا منفی سولفاته شده بودند آنها را با آب جوش تمیز کنید تا مانع جریان الکتریکی نشوند.

عمر باتری لیفان ایکس ۵۰

اغلب بعد از چند سال کیفیت عملکرد باتری خودرو لیفان X50 شما کاهش خواهد یافت. به طور مثال شیشه بالابر در زمان خاموش بودن ماشین به درستی عمل نمی‌کند یا کیفیت و قدرت نور چراغ‌های خودرو لیفانx50 شما کمتر خواهد شد. اگر در زمان استارت زدن، برق پشت آمپر قطع شده و ماشین روشن نمی‌شود، بهتر است هرچه سریع‌تر باتری خودرو خود را عوض کنید.

طول عمر باتری ماشین تا حد زیادی به نوع آن و کارکرد مصرف کننده بستگی دارد. بررسی‌های تجربی نشان داده است به طور معمول طول عمر مفید باطری Lifan x50 حدود ۲ تا ۳ سال یا ۵۰۰۰۰ کیلومتر است.

اگر خودتان باطری را تعویض کردید پس از تعویض باتری ماشین از سلامتی دینام خودرو و سیستم برقی خودرو و عدم برق دزدی اطمینان حاصل کنید. زیرا این موارد ارتباط مستقیمی با طول عمر باتری خودرویتان دارد.
در صورت خرید باتری ماشین از فروشگاه اینترنتی ایران باتری پس از نصب و حمل رایگان، تست دینام و استارت خودرو با دستگاه مخصوص انجام خواهد شد.

خرید باتری لیفان x50

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
630,000تومان1,080,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها
باطری اوربیتال وان
فروش ویژه!

باتری اوربیتال وان 74 آمپر

۹۲۰,۰۰۰ تومان

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری لیفان x50

در انتخاب باتری مناسب و خرید باتری لیفان x50 سوال دارید؟ از ما بپرسید.