خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری سوناتا

خرید اینترنتی باتری سوناتا با ارسال و نصب رایگان

باطری سوناتا

اطلاعات بیشتر درباره باتری سوناتا

باتری هیوندای سوناتا به دلیل موتور جلو بودن آن در قسمت جلویی اتومبیل، سمت راننده و در میانه آن قرار گرفته است. باتری سوناتا در زمان تولید با مشخصات ۷۰ آمپر و ۱۲ ولت در موتور نصب می‌شود. ابعاد باتری هیوندای یا هیوندا سوناتا ۲۳*۱۸*۳۰ به ترتیب طول، عرض و ارتفاع است.

باطری فابریک هیوندای سوناتا هیبرید 68 آمپر قطب مخالف کوتاه می باشد .

در مورد مشخصات فنی باتری باتری هم باید بگوییم که باتری هیوندای سوناتا ۷۰ آمپر و ولتاژ آن ۱۲ ولت می‌باشد.با توجه به اینکه سوناتا بازار خوبی دارد، خودروسازی کره‌ای برای نگهداشت مشتریان خود باتری اتمی را روی این مدل استفاده می‌کند.

طول عمر باتری شما، بستگی به چند عامل دارد. از جمله اینکه دینام خودرو ماشین سالم باشد یا خیر. برق دزدی داشته باشد یا خیر. میزان استفاده شما چقدر باشد. هر چه بیشتر استفاده شود طول عمر باتری کاهش می‌یابد. اما در حالت معمول و با توجه به اینکه باتری فابریک سوناتا اتمی است، طول عمری بیش از ۳ سال دارد. مصرف‌کنندگان اصلی باتری چراغ‌ها، سیستم‌های صوتی و دزدگیر هستند. در صورت استفاده موارد فوق به جز دزدگیر که ضروری است، باتری در زمان زودتری فرسوده خواهد شد.

سیستم برقی این خودرو کشش نصب باتری تا ۸۰ آمپر را دارد. بنابراین باتری مناسب به نوع استفاده شما بستگی دارد. اگر از سیستم‌های صوتی و تصویری در ماشین خود استفاده می‌کنید، باتری که جریان بیشتری داشته باشد برای شما مناسب‌تر است.

، 70 آمپر ساخت شرکت HYUNDAI BATTERY کره و اتمی می باشد . باطری این خودرو از نوع پایه بلند قطب موافق یا معمولی است . که ارتفاع بلند تری نسبت به باتری های پایه کوتاه دارند .

خرید باتری سوناتا

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
690,000تومان1,190,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها
باطری اوربیتال وان
فروش ویژه!

باتری اوربیتال وان 74 آمپر

۹۲۰,۰۰۰ تومان

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری سوناتا

در انتخاب باتری مناسب و خرید باتری سوناتا سوال دارید؟ از ما بپرسید.