خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری دیگنیتی

خرید اینترنتی باتری دیگنیتی با ارسال و نصب رایگان

باتری دیگنیتی

اطلاعات بیشتر درباره باتری دیگنیتی

دیگنیتی، یک خودروی چینی با طراحی بسیار زیبا و محصول بهمن خودرو است که به صورت فابریک از یک باتری اتمی 12 ولتی با ظرفیت 60 آمپر استفاده می‌کند. این باتری که از نوع پایه بلند است، 26 سانتیمتر طول، 18 سانتیمتر عرض و 23 سانتیمتر ارتفاع دارد. برای داشتن عملکرد بهتر روی خودروی دیگنیتی و یا در صورت تمایل به استفاده از سیستم صوتی یا نورافکن پرقدرت بهتر است از باتری‌های با ظرفیت بالاتر استفاده کنید. باتری 66 آمپر و 70 آمپر و حتی 74 آمپر را می‌توان به راحتی روی این خودرو نصب کرد.

باتری دیگنیتی در سمت راننده، نزدیک به شیشه قرار گرفته است. فضایی که برای باتری در نظر گرفته شده است به اندازه‌ای است که انواع باتری از 60 تا 74 آمپر را می‌توان در آن قرار داد.

کاپوت-دیگنیتی

توجه داشته باشید که نصب باتری با ظرفیت کمتر از 60 آمپر روی دیگنیتی ممکن است به خودروی شما آسیب بزند. خصوصا که این خودرو دارای آپشن‌های برقی فراوانی است که برای داشتن عملکرد صحیح نیاز به تامین برق مورد نیازشان دارند. همچنین دقت داشته باشید که استفاده از باتری‌های اسیدی برای دیگنیتی به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. بهتر است برای اطمینان از سالم بودن باتری، به صورت دوره‌ای باتری خودروی خود را چک کنید تا از آسیب‌های احتمالی جلوگیری شود.

خرید باتری دیگنیتی

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
0تومان100تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها
محصولی پیدا نشد

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری دیگنیتی

در انتخاب باتری مناسب و خرید باتری دیگنیتی سوال دارید؟ از ما بپرسید.