خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری جک اس ۳

خرید اینترنتی باتری جک اس ۳ با ارسال و نصب رایگان

باتری جک-اس-3

اطلاعات بیشتر درباره باتری جک اس ۳

جک اس ۳ یک کراس اوور چینی با طراحی زیبا است که توسط کرمان موتور وارد و مونتاژ می‌شود. این خودرو که برادر کوچک‌تر جک اس ۵ محسوب می‌شود، خیلی زود توانست در بازار ایران خود را مطرح کند. باتری فابریک به کار رفته در این خودرو، از نوع 12 ولتی اتمی و دارای ظرفیت 55 آمپر است که جوابگوی نیازهای خودرو است. این باتری که از نوع پایه کوتاه است دارای ابعاد 24 سانتیمتر طول، 18 سانتیمتر عرض و 19 سانتیمتر ارتفاع است.

با توجه به نیاز کاربر و در صورت تمایل به استفاده از سیستم‌های صوتی پرقدرت و یا چراغ‌های زنون و پرمصرف، می‌توان باتری 60 آمپر و 66 آمپر هم روی این خودرو نصب کرد. محل قرار گیری باتری در جک اس ۳ s3، سمت چپ موتور و نزدیک‌تر به شیشه جلوی خودرو است.

در صورتی که کسی قصد داشته باشد برای تامین برق جک اس3 از باتری اسیدی استفاده کند، این کار امکان‌پذیر است. اما با توجه به جدید بودن این خودرو و حساسیت بیشتر تجهیزات الکتریکی آن و همچنین نیاز بیشتر باتری‌های اسیدی به مراقبت و نگهداری و عمر کمتر آن‌ها، توصیه می‌شود برای جک اس3 از باتری اتمی با حداقل ظرفیت 55 آمپر استفاده شود. عمر باطری جک اس 3 در صورت استفاده معمولی و روزمره از خودرو، چیزی بین 2 تا 3 سال است. این در حالی است که عمر باطری اسیدی روی این خودرو کمتر از 2 سال است.

سایر باتری‌های خودرو جک:
باتری جک جی ۵ – باتری جک جی ۴ – باتری جک اس ۵  – باتری جک تی ۸

خرید باتری جک اس ۳

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
590,000تومان1,090,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری جک اس ۳

در انتخاب باتری مناسب و خرید باتری جک اس ۳ سوال دارید؟ از ما بپرسید.