خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری تیگو ۵

خرید اینترنتی باتری تیگو ۵ با ارسال و نصب رایگان

اطلاعات بیشتر درباره باتری تیگو ۵

باتری فابریک تیگو ۵ دارای ابعاد ۲۸*۱۸*۲۳ سانتی متر (طول، عرض، ارتفاع) می‌باشد. بر روی خودروی تیگو ۵ باتری با ظرفیت ۶۶ آمپر الی ۷۴ آمپر می‌توان نصب نمود. در صورت استفاده از مصرف کننده های الکتریکی متعدد و سیستم صوتی و یا استفاده از کولر در فصل تابستان بهتر است از باتری با ظرفیت بالاتر استفاده کنید.

عمر باتری تیگو ۵

صرف نظر از جنس و نوع ساخت هر باتری، نحوه استفاده از آن نیز مهم است. بنابراین طول عمر یک باتری در خودرو دو خودرو با هم متفاوت است. به طور معمول هر باتری اسیدی حدود ۲ سال و یا کمتر، و باتری اتمی بین ۲ الی ۳ سال و یا ۵۰۰۰۰ کیلومتر است.

نحوه استفاده و نگهداری از باتری در تعیین طول عمر آن مفید است. اگر در حالت خاموش از باتری تا حدود زیادی استفاده نمایید باعث کاهش عمر آن می‌شود. هیچگاه نباید باتری را به طور ۱۰۰ درصد تخلیه نمود. همچنین مصرف‌کننده‌هایی نظیر سیستم صوتی و امثال آن باعث کاهش عمر باتری تیگو ۵ خواهند شد.

قیمت باتری تیگو5
خرید باطری ماشین تیگو 5

تعویض باتری تیگو ۵

نگران نصب و تعویض باتری تیگو ۵ خود نباشید. از مزیت‌های خرید از ایران باتری خدمات تعویض باتری ماشین در محل آن است. پس از خرید اینترنتی باتری ماشین از سایت ما همکاران ما برای تعویض آن نزد شما خواهند آمد. قبل از هرگونه نصب باتری، از آن تست گرفته تا از خرابی آن آگاه شوند. با این کار اگر باتری شما سالم باشد از هزینه بیهوده جلوگیری می‌کنید. قیمت‌های اعلام شده از سوی همکاران ما با احتساب تحویل داغی ارائه می‌شوند.

خرید باطری تیگو 5

خرید باتری تیگو ۵

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
660,000تومان1,210,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری تیگو ۵

در انتخاب باتری مناسب و خرید باتری تیگو ۵ سوال دارید؟ از ما بپرسید.