خط ویژه

02177036618

خط ویژه

02177036618

باتری تیبا

بهترین قیمت باتری تیبا خرید با ارسال و نصب رایگان

باتری خودرو تیبا

اطلاعات بیشتر درباره باتری تیبا

باطری تیبا چند آمپر است؟ عمر آن چقدر است؟

باتری فابریک تیبا ۵۰ آمپر است. کارخانه سایپا با توجه به میزان مصرف برق خودرو تیبا و تیبا ۲ و خودروهای با پلتفرم مشابه نظیر پراید، تیبا، ساینا و کوییک از باطری ۵۰ آمپر برای آنها استفاده کرده است. واضح است که در صورت نصب سیستم صوتی یا چراغ‌های ویژه در خودرو بهتر است از باتری با آمپراژ بالاتر بهره ببرید.

باطری تیبا را برحسب نوع آن (اسیدی یا اتمی) و آمپراژ آن دسته بندی می‌کنند. باطری اولیه تیبا هنگام تحویل خودرو توسط خریدار از نوع اسیدی ۱۲ولت می‌باشد. ظرفیت این باطری ۵۰ آمپر و تولید کارخانه صبا باتری می‌باشد. البته شما می‌توانید از باتری‌های دیگری نیز برای ماشین خود استفاده کنید. باتری اتمی نوع دیگر باطری مصرفی خودرو تیبا می‌باشد.که توصیه متخصصان ایران باتری در مورد باطری تیبا استفاده از باتری با آمپر های ۵۵ آمپر میباشد که مصولات صباباتری,سپاهان باتری,برناباتری از گزینه های مناسب و کیفیتی خوب برخوردار هستند.

باتری تیبا در قسمت جلوی ماشین و در داخل کاپوت ان قرار دارد. این باتری در ابعاد ۲۵*۱۷*۲۰ می‌باشد. بیشترین آمپری که برای باطری در خودرو تیبا در نظر گرفته می‌شود باتری ۶۶ آمپر است.

عمر باطری تیبا چقدر است؟

طول عمر باتری تیبا تا حد زیادی به نوع آن و کارکرد مصرف کننده بستگی دارد. بررسی‌های تجربی نشان داده است به طور معمول طول عمر مفید باطری تیبا حدود ۲ تا ۳ است.

اغلب بعد از چند سال کیفیت عملکرد باتری خودرو تیبا شما کاهش خواهد یافت. به طور مثال شیشه بالابر در زمان خاموش بودن ماشین به درستی عمل نمی‌کند یا کیفیت و قدرت نور چراغ‌های خودرو تیبای شما کمتر خواهد شد. اگر در زمان استارت زدن، برق پشت آمپر قطع شده و ماشین روشن نمی‌شود، بهتر است هرچه سریع‌تر باتری ماشین خود را عوض کنید.

افرادی که علاقمند به اسپورت کردن و نصب انواع سیستم‌های صوتی و الکترونیکی مختلف روی خودروی تیبا هستند تمایل به نصب باتری با آمپرهای ۶۶ و ۷۴ دارند. در این زمینه باید گفت که امکان نصب این باتری ها وجود دارد اما از قاب تعبیه شده توسط سازنده خودرو بیرون خواهد زد.

خرید اینترنتی باتری تیبا

ایران باتری مفتخر است با فراگیر شدن روز افزون خریدهای آنلاین یا اینترنتی علاوه بر فروش اینترنتی باتری تیبا به منظور سهولت خرید مشتریان عزیز با ارسال ، تحویل و تعویض رایگان باتری ماشین در محل (در شهر تهران) به ارائه خدمات می پردازد. تمامی باطری های ماشین عرضه شده توسط ایران باتری با توجه به اهمیت تاریخ باطری و تاثیر مستقیم آن بر عمر این قطعه مهم در خودرو، دارای تاریخ تولید جدید بوده و به صورت استاندارد کارخانه های سازنده با قیمت مناسب جایگزین باطری فرسوده شما خواهند شد.

مشاهده باتری خودروهای مشابه: باتری پرایدباتری سایناباتری کوییک

قیمت و خرید باطری تیبا

بهترین قیمت باتری تیبا

فیلتر بر اساس قیمت باطری
630,000تومان1,330,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها
ترتیب نمایش
باتری-پروتون
فروش ویژه!

باتری پروتون ۵۵ آمپر

900,000 تومان

دریافت مشاوره قبل از خرید باطری تیبا

باتری فابریک پراید چقدر است؟ در انتخاب باطری مناسب و خرید باتری ماشین تیبا سوال دارید؟ از ما بپرسید.