خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری تویوتا کرولا

خرید اینترنتی باتری تویوتا کرولا با ارسال و نصب رایگان

قیمت باتری تویوتا کرولا

اطلاعات بیشتر درباره باتری تویوتا کرولا

باتری فابریک ماشین تویوتا کرولا یک باتری با ظرفیت 45 آمپر ساعت ترمینال معکوس است. حداکثر فضا برای باتری تویوتا کرولا (طول×عرض×ارتفاع): 2۰ × 1۲ × ۲۳ سانتی متر (CM) است.

عمر باتری ماشین تویوتا کرولا

باتری تویوتا کرولا حدودا ۲ الی ۳ سال عمر مفید معادل ۵۰۰۰۰ کیلومتر عمر مفید خواهد داشت. لازم به ذکر است عمر باتری وابسته به نحوه کارکرد و تعداد استارت خودرو نیز دارد. برای خودروهای عمومی نظیر تاکسی‌ها عمر باتری کمتر از مقدار میانگین است.

اغلب بعد از چند سال کیفیت عملکرد باتری خودرو کرولا شما کاهش خواهد یافت. به طور مثال شیشه بالابر در زمان خاموش بودن ماشین به درستی عمل نمی‌کند یا کیفیت و قدرت نور چراغ‌های خودرو تویوتا کرولای شما کمتر خواهد شد. اگر در زمان استارت زدن، برق پشت آمپر قطع شده و ماشین روشن نمی‌شود، بهتر است هرچه سریع‌تر باتری ماشین خود را عوض کنید.

خرید باتری تویوتا کرولا

برای استفاده از گارانتی باتری تویوتا کرولا حتما به تاریخ درج شده در آن توجه کنید و در صورت نیاز به تعویض حتما به نمایندگی مربوطه مراجعه کنید. گارانتی باطری ها شرکتی هستند و هنگام خراب شدن باید به خدمات پس از فروش مربوط به باطری مراجعه شود. تا خدمات لازم ارائه شود. با خرید از فروشگاه ایران باتری همراه با تمامی سفارشات گارانتی معابر همراه با فاکتور خرید ارسال می‌شود. برند های معتبر باتری ایرانی مانند برنا باطری، سپاهان باتری و صبا باطری در ایران باتری موجود است. یکی از مزیت های استفاده از باتری های ایرانی دسترسی آسان به نمایندگی های مجاز آن ها و قیمت کمتر نسبت به باطری های کره ای است.

 

خرید باتری تویوتا کرولا

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
680,000تومان780,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری تویوتا کرولا

در انتخاب باتری مناسب و خرید باتری تویوتا کرولا سوال دارید؟ از ما بپرسید.