خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری تویوتا پرادو

خرید اینترنتی باتری تویوتا پرادو با ارسال و نصب رایگان

اطلاعات بیشتر درباره باتری تویوتا پرادو

باتری اولیه تویوتا پرادو یک باتری ۷۰ آمپر است. کارخانه تویوتا با توجه به میزان مصرف برق این خودرو از باطری ۷۰ آمپر برای آن استفاده کرده است.  برای مدل اتومات تویوتا پرادو باتری فابریک می تواند  باتری با ظرفیت ۸۰ آمپر هم باشد.

به طور معمول باتری ۷۰ آمپر اتمی می‌تواند برای خودرو پرادو بسیار مناسب باشد. استفاده از باتری با آمپر بالاتر باعث می‌شود در زمان استفاده بیش از حد معمول از باتری،  باطری شما آسیب نبیند. عمر بیشتر و کیفیت مناسب مهم‌ترین ویژگی‌های باطری۷۰ و ۸۰ آمپر اتمی برای خودرو پرادو می‌باشد. با توجه به محبوبیت این خودرو بین علاقمندان به آفرود استفاده از یک باتری قدرتمند و با ظرفیت بالا برای این ماشین ضروری است.

قیمت باطری پرادو
محل قرارگیری باتری تویوتا پرادو در سمت راست کاپوت و جلوی راننده است

عمر باتری تویوتا پرادو

اغلب بعد از چند سال کیفیت عملکرد باتری خودرو تویوتا پرادو شما کاهش خواهد یافت. به طور مثال شیشه بالابر در زمان خاموش بودن ماشین به درستی عمل نمی‌کند یا کیفیت و قدرت نور چراغ‌های خودرو پرادو شما کمتر خواهد شد. اگر در زمان استارت زدن، برق پشت آمپر قطع شده و ماشین روشن نمی‌شود، بهتر است هرچه سریع‌تر باتری خودرو خود را عوض کنید.

عمر باتری تویوتا پرادو تا حد زیادی به نوع آن و کارکرد مصرف کننده بستگی دارد. بررسی‌های تجربی نشان داده است به طور معمول طول عمر مفید باطری تویوتا پرادو حدود ۲ تا ۳سال معادل ۵۰۰۰۰ کیلومتر است. مسلما اگر از باطری‌های با ظرفیت بالاتر در تویوتا پرادو استفاده کنید عمر باتری بالاتر خواهد بود.

باتری اتمی یا اسیدی؟

ممکن است بین انتخاب باتری اتمی یا اسیدی برای خودروی پرادو تردید داشته باشید. بهتر است بدانید باتری اسیدی به طور تدریجی تخریب می‌شود و باطری اتمی به صورت ناگهانی از کار می‌افتد. از طرفی باتری اتمی نیاز به نگهداری ندارد. امروزه استفاده از باتری‌های اتمی طرفداران بیشتری پیدا کرده است و تنوع و کیفیت باتری‌های اتمی از باتریهای اسیدی بیشتر شده است.

قیمت باتری تویوتا پرادو

خرید باتری تویوتا پرادو

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
690,000تومان1,190,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری تویوتا پرادو

در انتخاب باتری مناسب و خرید باتری تویوتا پرادو سوال دارید؟ از ما بپرسید.