خط ویژه

٠٢١77036618

خط ویژه

02188596011

باتری بسترن b30

بهترین قیمت باتری بسترن b30 خرید با ارسال و نصب رایگان

قیمت باتری بسترن

اطلاعات بیشتر درباره باتری بسترن b30

باطری بسترن b30 چند آمپر است؟ عمر آن چقدر است؟

باتری بسترن B30 بصورت فابریک نصب شده در کارخانه دارای ظرفیت ۶۰ آمپر  می باشد. جهت بازدهی بهتر استفاده از باتری ۶۶و ۷۴ آمپر برای خودرو هایی که از سیستم‌های صوتی و تصویری استفاده می‌کنند توصیه می شود. عوامل زیادی بر عملکرد باتری خودرو تاثیر گذار است از جمله رانندگی طولانی مدت و استفاده از سیستم صوتی. بنابراین اگر کمی بیش از حد معمول از برق خودرو استفاده می کنید، به شما پیشنهاد می کنیم باتری با آمپر بالاتر نصب کنید. توجه داشته باشید که استفاده از باتری با آمپر بالاتر در تصادفات رانندگی خطرات بیشتری دارند. پس توصیه می کنیم حداکثر 5 تا 15 آمپر بیشتر از آمپر استاندارد خودروی خود استفاده نکنید.

عمر باتری بسترن b30

صرف نظر از جنس و نوع ساخت هر باتری، نحوه استفاده از آن نیز مهم است.  به طور معمول هر باتری اسیدی حدود ۲سال و یا کمتر، و باتری اتمی بین ۲ الی ۳ سال و یا ۵۰۰۰۰ کیلومتر است.  اگر در حالت خاموش از باتری تا حدود زیادی استفاده نمایید این اقدام باعث کاهش عمر باتری ماشین می‌شود. هیچگاه نباید باتری را به طور ۱۰۰ درصد تخلیه نمود. همچنین مصرف‌کننده‌هایی نظیر سیستم صوتی و امثال آن باعث کاهش عمر باتری بسترن بی ۳۰ خواهند شد. از همه اینها گذشته باتری نباید در معرض حرارت مستقیم موتور قرار گیرد. گذاشتن یک کاور برای آن باعث کمک به عمر یک باتری می‌شود.

تعویض باتری بسترن b30

باتری مناسب بسترن b30
تعویض باتری بسترن b30

نگران نصب و تعویض باتری بسترن خود نباشید. از مزیت‌های خرید از ایران باتری خدمات تعویض باتری ماشین در محل آن است. پس از خرید اینترنتی باتری ماشین از سایت ما همکاران ما برای تعویض آن نزد شما خواهند آمد. قبل از هرگونه نصب باتری، از آن تست گرفته تا از خرابی آن آگاه شوند. با این کار اگر باتری شما سالم باشد از هزینه بیهوده جلوگیری می‌کنید. قیمت‌های اعلام شده از سوی همکاران ما با احتساب تحویل داغی ارائه می‌شوند.

باتری خودروهای مشابه: باتری چری آریزو 5باتری چری آریزو ۶ – باتری جک J5 – باتری بسترن B50

قیمت و خرید باطری بسترن b30

بهترین قیمت باتری بسترن b30

فیلتر بر اساس قیمت باطری
1,300,000تومان2,550,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها
ترتیب نمایش
دریافت مشاوره قبل از خرید باطری بسترن b30
باتری فابریک پراید چقدر است؟ در انتخاب باطری مناسب و خرید باتری ماشین بسترن b30 سوال دارید؟ از ما بپرسید.