خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری ام وی ام ۳۱۵

خرید اینترنتی باتری ام وی ام ۳۱۵ با ارسال و نصب رایگان

باتری-ام-وی-ام-۳۱۵

اطلاعات بیشتر درباره باتری ام وی ام ۳۱۵

باتری ماشین MVM 315 بصورت فابریک دارای جریان 55 آمپر و ولتاژ 12 ولت است. ابعاد آن 24*18*20 سانتی متر که به ترتیب ارتفاع، عرض و طول است. در صورت استفاده از سیستم‌ های صوتی و یا لامپ‌های پر قدرت مثل زنون که جریان بالاتری دارند، باید از باتری‌های با جریان بالاتر استفاده نمایید.

باتری فابریک ام‌ وی ‌ام ۳۱۵ از نوع اتمی است. باتری این خودرو در سمت راننده و در قسمت پشتی موتور است. طول عمر باتری خودروی ام وی ام ۳۱۵ بسته به نوع کارکرد شما متفاوت است. عمر مفید این باتری در حالت بهینه 3 سال است. اگر در محافظت از آن تلاش کنید، عمر باتری بیشتر خواهد شد. و اگر دزدگیر یا لامپ‌ های پر مصرف و یا سیستم صوتی روی خودرو نصب کرده‌ باشید، باتری‌هایی با جریان بالا، برای شما بهتر است. پس از گذشت طول عمر مفید، باتری به مرور فاسد شده و کیفیت خود را از دست خواهد داد. توصیه می ‌شود جهت افزایش طول عمر باتری ام‌ وی‌ ام 315، هر چند روز ماشین خود را استارت بزنید.

کاپوت ام وی ام ۳۱۵

معمولا تعویض باتری mvm 315 دردسر بیشتری دارد . همانطور که در عکس بالا مشخص است باتری این خودرو در پشت جعبه فیلتر هوا و زیر جعبه فیوز قرار دارد . به طوری که برای ایجاد فضای مناسب برای تعویض باتری mvm 315 ابتدا باید درپوش فیلتر را باز کرد . پس از ان بست‌های مثبت و منفی را جدا کنید . دقت داشته باشید حتما ابتدا بست منفی را باز کنید . بعد از باز کردن بست نگهدارنده باتری را به ارامی از جای خود بیرون اورید . با توجه به این که مخزن روغن ترمز در کنار باتری قرار گرفته مراقب باشید در هنگام بیرون اوردن باتری ماشین به مخزن اسیبی وارد نشود . بعد از بیرون اوردن باتری فرسوده باتری جدید را جایگزین کرده و بستها و نگهدارنده را ببندید . در صورتیکه هر یک از بستهای مثبت یا منفی سولفاته شده باشند , حتما انها را با اب جوش تمیز کنید تا مانع عبور جریان الکتریکی نشوند .

خرید باتری ام وی ام ۳۱۵

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
630,000تومان1,080,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری ام وی ام ۳۱۵

در انتخاب باتری مناسب و خرید باتری ام وی ام ۳۱۵ سوال دارید؟ از ما بپرسید.