خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری ال 90

خرید اینترنتی باتری ال 90 با ارسال و نصب رایگان

باطری ال 90 پارس تندر

اطلاعات بیشتر درباره باتری ال 90

خودرو ال نود که از آن با نام تندر ۹۰ نیز یاد می‌شود بدلیل عملکرد عالی موتور یک خودروی محبوب بین ایرانیان است. باتری ال نود بصورت فابریک دارای ولتاژ 12 ولت و شدت جریان 60 آمپر است. البته اگر قصد دارید تا برای خودرویتان لامپ پرقدرت، دزدگیر یا سیستم صوتی و تصویری نصب نمایید، لازم است تا از باتری با ظرفیت بیشتر استفاده کنید.

انواع باتری ال 90 نود را از لحاظ ساختاری می‌توان به دو دسته تقسیم کرد. نوع اول آن باتری اسیدی است که به صورت فابریک بر روی خودرو قرار دارد. با توجه به سیاست‌های کاهش هزینه ساخت خودرو، انتخاب باتری اسیدی به عنوان باطری فابریک ال ۹۰ صورت گرفته است.

باطری فابریک تندر ۹۰ دارای جریان ۶۰ آمپر-ساعت است. ولتاژ آن هم همانند سایر خودروهای سبک 12 ولت است. باتری ال نود دارای ابعاد 28 سانتی‌متر طول، 18سانتی‌متر عرض و 21 سانتی‌متر ارتفاع است.  در صورتی که علاقه‌ ای به نصب تجهیزات جانبی برقی ندارید، این باطری حدود 2 تا 3 سال عمر مفید دارد که البته این زمان نیز بستگی به نحوه استفاده از خودرو دارد.

عمر باتری ال نود

طول عمر باطری ال نود بسته به طرز استفاده شما دارد. استفاده از لامپ‌ها و سیستم‌های صوتی که دارای آمپلی فایر هستند باعث مصرف برق بیشتر و کاهش عمر باتری ال 90 می‌شوند. بنابراین باید از باتری‌هایی که جریان برق بیشتری دارند استفاده نمایید. قالب باتری ال نود امکان نصب باتری‌های با ظرفیت بالاتر من جمله باتری ۶۶ آمپر و باتری ۷۴ آمپر را دارد. با توجه به استفاده از موتور یکسان در ال نود و ساندرو مشخصات باتری ال نود کاملا مشابه باتری ساندرو است.

خرید باتری ال 90

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
630,000تومان1,080,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری ال 90

در انتخاب باتری مناسب و خرید باتری ال 90 سوال دارید؟ از ما بپرسید.