خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری کیا اسپورتیج

خرید اینترنتی باتری کیا اسپورتیج با ارسال و نصب رایگان

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس شرکت سازنده باتری
فیلتر بر اساس برند باتری
خرید باتری زیتکس 60 آمپر
فروش ویژه!

باتری زیتکس 70 آمپر معکوس

۹۰۰,۰۰۰ تومان
باتری کیا اسپورتیج

اطلاعات بیشتر درباره باتری کیا اسپورتیج

باتری کیا اسپورتیج بصورت فابریک ۱۲ ولت و دارای ظرفیت ۷۴ آمپر ساعت می‌باشد. البته برای مدلهای زیر ۲۰۱۷ باتری با ظرفیت ۷۰ آمپر بصورت فابریک نصب شده است. ابعاد باتری اسپورتیج ۲۷ سانتیمتر در ۱۸ سانتیمتر در ۲۲ سانتیمتر است که به ترتیب طول عرض ارتفاع باتری است.

در صورت استفاده از سیستم‌های صوتی و تصویری و یا زندگی در مناطق گرمسیر و استفاده مکرر از کولر بهتر است از باتری با توان ۷۴ آمپر برای خودروی کیا اسپورتیج خود استفاده کنید.

عمر باتری کیا اسپورتیج ۲ الی ۳ سال یا معادل ۵۰ هزارکیلومتر است. استفاده از باتری‌های اتمی بدلیل عدم نیاز به مراقبت و نگهداری گزینه بهتری در مقایسه با باتری‌های اسیدی است.

با توجه به عدم واردات باتری توصیه ما استفاده از باتری‌های ایرانی روی خودروی اسپورتیج شما است. دلیل این امر وجود تاریخ مصرف برای باتری است و باتوجه به اینکه باتری‌های کره‌ای فعلا بصورت قاچاق وارد کشور می‌شوند دارای ضمانت نیستند و دارای تاریخ تولید قدیمی هستند.

برای خرید باتری ماشین توصیه ما استفاده از برندهای معتبری نظیر سپاهان باتری، صبا باتری، برنا باتری است. با خرید این باتری‌ها از ایران باتری شما ضمانتنامه معتبر و مهر شده توسط فروشگاه دریافت خواهید کرد.

 

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری

در انتخاب باتری ماشین خود مشکل دارید و نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید