خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری آزرا

خرید اینترنتی باتری آزرا با ارسال و نصب رایگان

باتری آزرا

اطلاعات بیشتر درباره باتری آزرا

باتری فابریک ماشین آزرا  با ظرفیت ۷۰ آمپر  و یک باتری ۱۲ ولتی با چیدمان قطب چپ بلند است با ابعاد  ۲۵.۷*۱۷.۶*۲۲.۵ سانتی متر که تا ۸۰ آمپر قابل نصب بر روی خودرو می باشد. چنانچه روی خودروی خود بیشتر از حالت روتین لامپ های روشنایی و باندهای قوی و آمپلی فایر نصب نموده اید در نظر داشته باشید که باید باتری با ظرفیت بیشتری روی خودروی خود نصب کنید تا عملکرد خودرو تحت تاثیر قرارد نگیرد.

طول عمر باتری آزرا 

اولین فاکتور تعیین کننده در طول عمر باتری هیوندا آزرا حجم استفاده و شرایط اقلیمی محل سکونت شمار دارد اما به طور معمول باتری خودرو هیوندا آزرا بیسن ۲ تا ۳ سال و یا ۵۰۰۰۰ کیلومتر است. فاکتور بعدی چگونگی شارژ دینام و کارکرد خودرو می باشد.

چنانچه در مناطق گرمسیر زندگی می کنید و یا در مسیرهای پر ترافیک تردد می کنید باید توجه داشته باشید که عمر باتری خودرو شما کوتاه تر از حالت معمول خواهد شد و زودتر باید به فکر تعویض باتری ماشین خود باشید.

خرید باتری آزرا همراه با گارانتی معتبر

با خرید از فروشگاه ایران باتری همراه با تمامی سفارشات گارانتی معابر همراه با فاکتور خرید ارسال می‌شود. برند های معتبر باتری ایرانی مانند برنا باطری، سپاهان باتری و صبا باطری در ایران باتری موجود است. یکی از مزیت های استفاده از باتری های ایرانی دسترسی آسان به نمایندگی های مجاز آن ها و قیمت کمتر نسبت به باطری های کره ای است.

خرید باتری آزرا

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
690,000تومان1,190,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها
خرید باتری زیتکس 60 آمپر
فروش ویژه!

باتری زیتکس ۷۰ آمپر

۹۰۰,۰۰۰ تومان

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری آزرا

در انتخاب باتری مناسب و خرید باتری آزرا سوال دارید؟ از ما بپرسید.