خط ویژه

٠٢١77036618

خط ویژه

02188596011

باتری آزرا

بهترین قیمت باتری آزرا خرید با ارسال و نصب رایگان

باتری آزرا

اطلاعات بیشتر درباره باتری آزرا

باطری آزرا چند آمپر است؟ عمر آن چقدر است؟

باتری فابریک ماشین آزرا  با ظرفیت ۷۰ آمپر  و یک باتری ۱۲ ولتی با چیدمان قطب چپ بلند است با ابعاد  ۲۵.۷*۱۷.۶*۲۲.۵ سانتی متر که تا ۸۰ آمپر قابل نصب بر روی خودروی آزرا  می‌باشد. چنانچه روی خودروی خود بیشتر از حالت روتین لامپ های روشنایی و باندهای قوی و آمپلی فایر نصب نموده اید در نظر داشته باشید که باید باتری با ظرفیت بیشتری روی خودروی خود نصب کنید تا عملکرد خودرو تحت تاثیر قرارد نگیرد.

طول عمر باتری آزرا 

اولین فاکتور تعیین کننده در طول عمر باتری هیوندا آزرا حجم استفاده و شرایط اقلیمی محل سکونت شمار دارد اما به طور معمول باتری خودرو هیوندا آزرا بین ۲ تا ۳ سال و یا ۵۰۰۰۰ کیلومتر است. فاکتور بعدی چگونگی شارژ دینام و کارکرد خودرو می باشد.

چنانچه در مناطق گرمسیر زندگی می کنید و یا در مسیرهای پر ترافیک تردد می کنید باید توجه داشته باشید که عمر باتری خودرو شما کوتاه تر از حالت معمول خواهد شد و زودتر باید به فکر تعویض باتری ماشین خود باشید.

خرید باتری آزرا همراه با گارانتی معتبر

با خرید از فروشگاه ایران باتری همراه با تمامی سفارشات گارانتی معابر همراه با فاکتور خرید ارسال می‌شود. برند های معتبر باتری ایرانی مانند برنا باطری، سپاهان باتری و صبا باطری در ایران باتری موجود است. یکی از مزیت های استفاده از باتری های ایرانی دسترسی آسان به نمایندگی های مجاز آن ها و قیمت کمتر نسبت به باطری های کره ای است.

قیمت و خرید باطری آزرا

بهترین قیمت باتری آزرا

فیلتر بر اساس قیمت باطری
2,400,000تومان2,550,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها
دریافت مشاوره قبل از خرید باطری آزرا
باتری فابریک پراید چقدر است؟ در انتخاب باطری مناسب و خرید باتری ماشین آزرا سوال دارید؟ از ما بپرسید.