خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

درباره ما

ایران باتری

سال‌های اولیه

فروشگاه اینترنتی ایران باتری در سال 1389 برای ارائه خدمات در حوزه برق خودرو به مردم عزیز شهر تهران تاسیس گردید. از همان ابتدا توجه به نیاز مشتریان و ارائه خدمات باکیفیت مهمترین اهداف این فروشگاه بود. این فروشگاه با در اختیار داشتن نمایندگی برندهای معروف باتری ایران نظیر صبا باتری، برنا باتری، سپاهان باتری، وایا باتری، دورنا باطری، پاسارگاد صنعت، آذر باطری، نیروگستران مشهد و … انواع باطری خودرو را با قیمت مناسب و کیفیت بالا در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد.

فروشگاه آنلاین

در سال 1395 فروشگاه ایران باتری با توجه به نیاز بازار فعالیت خود در فضای آنلاین را آغاز کرد. این فروشگاه با خدمات ارسال و نصب رایگان در محل در جهت رضایت بیشتر مخاطبین خود کوشید. فروشگاه آنلاین با توجه به خدمات خود از همان آغاز تاکنون با اقبال خوب مشتریان روبه رو بوده است.

دوران کرونا

در سال 1398 با توجه به شیوع اپیدمی کرونا در ایران و جهان و لزوم ماندن در خانه حجم خدمات آنلاین این فروشگاه افزایش قایل توجهی یافت. تضمین قیمت و کیفیت باتری دو عامل مهمی است که توسط ایران باتری ارائه می‌شود. در این مدت بیش از همیشه به نیاز مشتریان خود توجه کرده‌ایم و باتری مناسب خودرو شما را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به شما ارائه کرده‌ایم.

0
سال سابقه
0
پیک نصاب باتری
0
ماه فعالیت
0
فروش باتری

تجربیات ایران باتری

11 سال حضور در بازار برق خودرو و ارائه خدمات مختلف به مشتریان، به ما تجربیات بی‌نظیری منتقل کرده است. در این سالها توانسته‎‌ایم علایق و سلایق مشتریان خود را شناسایی کرده و به آنها خدماتی متناسب با نیاز آنها ارائه دهیم. با توجه به دیدگاه و نظرات مشتریان ما شاخص‌های زیر را به دست آورده‌ایم.