خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری پژو ۴۰۵

خرید اینترنتی باتری پژو ۴۰۵ با ارسال و نصب رایگان

باطری پژو 405

اطلاعات بیشتر درباره باتری پژو ۴۰۵

باتری‌ پژو ۴۰۵ در تمام مدلهای پژو 405 (GLX-GLI-SLX) در حالت فابریک 12 ولت و دارای جریان 66 آمپر-ساعت است. این باتری جوابگوی نیازهای این خودرو در حالت عادی است و اگر بر روی ماشین خود مصرف کننده های بیشتری نظیر دزدگیر، سیستم‌های صوتی و تصویری، لامپ‌هایی با جریان بالا نظیر زنون و هدلایت نصب نموده اید بایستی باتری قوی‌تر از 66 آمپر نصب نمایید در این شرایط بهتر است باتری شما 5 الی ۱۰  آمپر جریان بیشتری نسبت به حالت فابریک خود داشته باشد که این به علت مصرف برق بیشتر است.

متاسفانه در ۲ سال اخیر کارخانه ایران خودرو جهت کاهش هزینه تولید اقدام به نصب باتری ۶۰ امپر روی پژو 405 کرده است که از نظر اکثر کارشناسان توان لازم برای تجهیزات برقی این خودرو را تامین نمی‌کند.

باتری پژو ۴۰۵ در ابعاد  28*18*28 که به ترتیب طول، عرض و ارتفاع آن است. بسته به کارکرد شما باتری‌ ماشین پژو ۴۰۵ را می‌توان تا 90 آمپر هم اضافه کرد. اما تحقیقات نشان داده که جریان 70 الی ۷۴ آمپر آن برای پژو ۴۰۵ مناسب‌تر است. از آنجایی که باتری اتمی طول عمر بیشتری دارد لذا در دراز مدت و از نظر اقتصادی استفاده از ان برای مالکان پژو ۴۰۵ به صرفه‌تر است. همانطور که ابتدا گفتیم باتری پژو ۴۰۵ تا 90 آمپر هم قابل نصب است اما به دلیل اینکه این باتری از نظر ابعاد بزرگتر می‌باشد نصب این باتری بعدا مشکل‌ساز خواهد شد. پس به همین علت توصیه ما استفاده از باتری‌هایی با جریان 70 الی 74 آمپر است.

بهترین باتری‌های داخلی برای پژو پرشیا شامل: سپاهان باتری، صبا باتری و برنا باتری می‌باشند.

خرید باتری پژو ۴۰۵

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
690,000تومان1,090,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها
باتری رونیز صبا باتری
فروش ویژه!

باتری رونیز ۷۴ آمپر

۷۴۰,۰۰۰ تومان
200 آمپر واریان صبا باتری
فروش ویژه!

باتری واریان ۷۴ آمپر

۷۴۰,۰۰۰ تومان

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری پژو ۴۰۵

در انتخاب باتری مناسب و خرید باتری پژو ۴۰۵ سوال دارید؟ از ما بپرسید.