خط ویژه

٠٢١77036618

خط ویژه

02188596011

باتری پژو ۲۰۷

بهترین قیمت باتری پژو ۲۰۷ خرید با ارسال و نصب رایگان

باطری ماشین 207

اطلاعات بیشتر درباره باتری پژو ۲۰۷

باطری پژو ۲۰۷ چند آمپر است؟ عمر آن چقدر است؟

مشخصات باتری پژو ۲۰۷ مشابه با اکثر خودروهای خانواده پژو ۲۰۶ است. باتری پژو ۲۰۷ در اندازه‌ی 24 سانتی‌متر طول، 18 سانتی‌متر عرض و 21 سانتی‌متر ارتفاع است. باتری فابریک پژو ۲۰۷ از نوع 50 آمپر اسیدی می‌باشد. این متناسب با استاندارد اولیه خودرو 207 بر روی ان نصب شده است. اگر مصرف برق خودرو پژو 207 شما بیش از حد معمول است بهتر است از باتری اتمی با ظرفیت 60 آمپر استفاده کنید. استفاده از باطری اتمی 60 آمپر باعث بهبود عملکرد برق خودرو پژو ۲۰۷ شما خواهد شد.

باتوجه به فضای اندک موجود در کاپوت این خودرو نصب باتری‌های بالاتر از ۵۰ آمپر در خودروهای خانواده 207 دشوار است. با این وجود ایران باتری با دارا بودن کارشناسان مجرب امادگی نصب باتری‌های بزرگتر روی خودروی شما را دارد.

عمر باتری پژو ۲۰۷ چند سال است؟

عمر مفید باتری پژو ۲۰۷ ۲ الی ۳ سال است. باطری ماشین در حالت سلامت وظایف بسیار زیادی را به عهده دارد و با اجزای بسیاری در ارتباط است. به همین دلیل اگر کهنه و فرسوده شود یا عمر آن به اتمام برسد، بسیاری از اجزای دیگر درگیر خواهند شد. با نگهداری صحیح از باتری ماشین می‌توانید عمر مفید آن را طولانی‌تر کنید و با تعویض به‌موقع آن از بسیاری از مشکلات جلوگیری خواهید کرد.

 

مشاهده خودروهای با باتری مشابه: باتری پژو ۲۰۶باتری راناباتری پژو 2008

قیمت و خرید باطری پژو ۲۰۷

بهترین قیمت باتری پژو ۲۰۷

فیلتر بر اساس قیمت باطری
1,150,000تومان2,550,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها
ترتیب نمایش
دریافت مشاوره قبل از خرید باطری پژو ۲۰۷
باتری فابریک پراید چقدر است؟ در انتخاب باطری مناسب و خرید باتری ماشین پژو ۲۰۷ سوال دارید؟ از ما بپرسید.