خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری هاوال H2

خرید اینترنتی باتری هاوال H2 با ارسال و نصب رایگان

باتری-هاوال-اچ-۲

اطلاعات بیشتر درباره باتری هاوال H2

باتری هاوال H2 بصورت فابریک یک باتری ۶۰ آمپر پایه بلند می باشد، که در قالب D23 و قطب چپ تولید و عرضه می‌شود.گروه خودرو سازی بهمن موتور برای خودرو های تولیدی و مونتاژ خود باتری هایی با بهترین کیفیت از برند های برتر تولید باتری خودرویی از جمله سپاهان باتری تهیه و نصب می‌کند.

واضح است که در صورت نصب سیستم صوتی یا چراغ‌های ویژه در خودرو بهتر است از باتری با آمپراژ بالاتر بهره ببرید. امکان نصب باتری ۶۶ آمپر و باتری ۷۰ آمپر روی خودروی هاوال h2 وجود دارد.

عمر باتری هاوال اچ ۲

باطری هاوال اچ ۲ حدودا ۲ الی ۳ سال عمر مفید معادل ۵۰۰۰۰ کیلومتر عمر مفید خواهد داشت.

اغلب بعد از چند سال کیفیت عملکرد باتری خودرو هاوال اچ ۲ شما کاهش خواهد یافت. به طور مثال شیشه بالابر در زمان خاموش بودن ماشین به درستی عمل نمی‌کند یا کیفیت و قدرت نور چراغ‌های خودرو هاوال اچ ۲ شما کمتر خواهد شد. اگر در زمان استارت زدن، برق پشت آمپر قطع شده و ماشین روشن نمی‌شود، بهتر است هرچه سریع‌تر باتری ماشین خود را عوض کنید.

خرید باتری هاوال اچ ۲

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید. با خرید باطری ماشین از ایران باتری اطمینان خواهید داشت که باتری با تاریخ مناسب و گارانتی معتبر بدست شما خواهد رسید.

خرید باتری هاوال H2

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
630,000تومان930,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری هاوال H2

در انتخاب باتری مناسب و خرید باتری هاوال H2 سوال دارید؟ از ما بپرسید.