خط ویژه

02177036618

خط ویژه

02177036618

باتری فولکس پاسات

بهترین قیمت باتری فولکس پاسات خرید با ارسال و نصب رایگان

باطری-فولکس-واگن-پاسات

اطلاعات بیشتر درباره باتری فولکس پاسات

باطری فولکس پاسات چند آمپر است؟ عمر آن چقدر است؟

باتری فولکس پاسات فابریک دارای جریان ۷۴ آمپر و ولتاژ آن ۱۲ ولت است. ابعاد باطری فولکس پاسات ۲۸*۱۸*۲۰ سانتی متر که به ترتیب ارتفاع، عرض و طول است. در صورت استفاده از سیستم‌های صوتی و یا لامپ‌های پر قدرت مثل زنون که جریان بالاتری دارند، باید از باتری‌های با جریان بالاتر تا ۸۰ آمپر استفاده نمایید.

عمر باتری فولکس پاسات

باتری فولکس واگن پاسات در سمت راننده و در قسمت پشتی موتور است. طول عمر باتری فولکس پاسات بسته به نوع کارکرد شما متفاوت است. عمر مفید این باتری در حالت بهینه ۳ سال یا معادل ۵۰۰۰۰ کیلومتر است. اگر در محافظت از آن تلاش کنید، عمر باتری بیشتر خواهد شد. و اگر دزدگیر یا لامپ ‌های پر مصرف و یا سیستم صوتی روی خودرو نصب کرده‌ باشید، باتری‌ هایی با جریان بالا، برای شما بهتر است. پس از گذشت طول عمر مفید، باتری به مرور فاسد شده و کیفیت خود را از دست خواهد داد. توصیه می‌شود جهت افزایش طول عمر باتری فولکس پاسات، هر چند روز ماشین خود را استارت بزنید.

هر دو نوع باتری اتمی و باتری اسیدی برای خودرو فولکس پاسات قابل نصب است اما باطری اتمی به علت طول عمر بیشتر و عدم نیاز به مراقبت و نگهداری مناسبتر است.

ممکن است بین انتخاب باتری اتمی یا اسیدی برای خودروی فولکس پاسات تردید داشته باشید. بهتر است بدانید باتری اسیدی به طور تدریجی تخریب می‌شود و باطری اتمی به صورت ناگهانی از کار می‌افتد. از طرفی باتری اتمی نیاز به نگهداری ندارد. امروزه استفاده از باتری‌های اتمی طرفداران بیشتری پیدا کرده است و تنوع و کیفیت باتری‌های اتمی از باتریهای اسیدی بیشتر شده است.

قیمت و خرید باطری فولکس پاسات

بهترین قیمت باتری فولکس پاسات

فیلتر بر اساس قیمت باطری
750,000تومان1,150,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها
ترتیب نمایش
200 آمپر واریان صبا باتری
فروش ویژه!

باتری واریان ۷۴ آمپر

750,000 تومان
باتری رونیز صبا باتری
فروش ویژه!

باتری رونیز ۷۴ آمپر

750,000 تومان

دریافت مشاوره قبل از خرید باطری فولکس پاسات

باتری فابریک پراید چقدر است؟ در انتخاب باطری مناسب و خرید باتری ماشین فولکس پاسات سوال دارید؟ از ما بپرسید.