خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری سراتو

خرید اینترنتی باتری سراتو با ارسال و نصب رایگان

خرید و قیمت باطری کیا سراتو

اطلاعات بیشتر درباره باتری سراتو

باتری سراتو بصورت فابریک یک باتری 62 آمپر اتمی پایه بلند است اما امکان نصب باتری با ظرفیت بالاتر تا باتری ۷۰ آمپر و پایه کوتاه وجود دارد.

باتری سراتو در سمت چپ و در قسمت پشت چراغ جلو یعنی قسمت جلویی موتور قرار دارد. ابعاد آن ۳۰*۱۸*۲۳ سانتی‌متر (طول، عرض و ارتفاع) است. باتری فابریک سراتو از نوع اتمی است. البته برای این خودرو امکان نصب باتری اسیدی وجود دارد. علت اصلی کم تقاضا بودن باتری اسیدی این است که به مراقبت و نگهداری بیشتری نیاز دارد.

عمر باتری سراتو

با توجه به اتمی بودن آن می‌توان گفت طول آن در صورت استفاده درست و اصولی تا ۳ سال و یا ۵۰۰۰۰ کیلومتر است. منظور از استفاده اصولی این است که هیچ تجهیزات برقی خارجی روی خودرو نصب نشود. چنانچه از دزدگیر، لامپ‌های پر مصرف مثل زنون و هدلایت و یا از سیستم‌های صوتی در اتومبیل کیا سراتو خود استفاده می‌کنید، باتری سراتو شما طول عمر کمتری خواهد داشت. بجز دزدگیر که مصرف برق چندانی ندارد و استفاده از آن ضروری است، سایر موارد ذکر شده به دلیل آنکه باعث مصرف برق بیشتری شده منجر به کاهش عمر باتری ماشین می‌شوند و بهتر است باتری با ظرفیت بیشتری روی خودروی خود نصب کنید.

خرید باتری کیا سراتو

شما با خرید از فروشگاه ایران باطری می‌توانید اطمینان داشته باشید که کالایی مناسب را با صرف کمترین هزینه، دریافت خواهید کرد. خرید باطری ماشین در فروشگاه ایران باتری همراه با گارانتی ۶ ماهه الی ۳ ساله می‌باشد. اگر قصد دارید برای خودرو سراتو خود باطری خریداری کنید، با ما تماس بگیرید.

خرید باتری سراتو

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
630,000تومان1,180,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری سراتو

در انتخاب باتری مناسب و خرید باتری سراتو سوال دارید؟ از ما بپرسید.