خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری ساینا

خرید اینترنتی باتری ساینا با ارسال و نصب رایگان

قیمت باتری ساینا

اطلاعات بیشتر درباره باتری ساینا

باتری ساینا بصورت فابریک ۵۰ آمپر است. ظرفیت باطری ماشین ساینا از 50 تا 60 آمپر متغیر است. ولتاژ باطری ساینا مانند تمام خودروهای با پلتفرم مشابه نظیر تیبا و پراید ۱۲ ولت است. ضمنا فضایی که در داخل کاپوت ساینا برای باتری آن در نظر گرفته شده است ۲۳*۱۸*۲۳ سانتی متر است.

باتری فابریک خودرو ساینا موقع تحویل گرفتن از کارخانه ۵۰ امپر و اسیدی است اما اکثر افراد هنگام تعویض مبادرت به استفاده از باتری اتمی دارند. علت آن عمر بیشتر و عدم نیاز به چک کردن دوره ای آن است.

یکی از مهم‌ترین مسائلی که مالکان خودرو با آن روبه رو هستند تفاوت قیمت باطری‌های مختلف آن است. باتری ۵۰ آمپر به عنوان ارزان‌ترین نوع باطری مصرفی خودرو های سبک نظیر ساینا، پراید و تیبا و کوییک است.استفاده از باطری ۶۰ آمپر به افرادی توصیه می‌شود که چراغ خودرو و سیستم‌های برقی ماشین آنها مصرف برق بالایی داشته باشد و در روزهای گرم تابستان کولر زیاد روشن می‌کنند. باتری ۶۰ آمپر نسبت به باتری ۵۰ آمپر ۱۵ درصد گرانتر می‌باشد.

افرادی که علاقمند به اسپورت کردن و نصب انواع سیستم‌های صوتی و الکترونیکی مختلف روی خودروی ساینا خود هستند تمایل به نصب باتری با آمپرهای ۶۶ و ۷۴ دارند. در این زمینه باید گفت که امکان نصب این باتری ها وجود دارد اما از قاب تعبیه شده توسط سازنده خودرو بیرون خواهد زد.

خرید باتری ساینا

ترتیب نمایش باتری‌ها
فیلتر بر اساس قیمت باتری
530,000تومان1,030,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها

دریافت مشاوره قبل از خرید باتری ساینا

در انتخاب باتری مناسب و خرید باتری ساینا سوال دارید؟ از ما بپرسید.