خط ویژه

02177036618

خط ویژه

02177036618

باتری جک جی ۵ (J5)

بهترین قیمت باتری جک جی ۵ (J5) خرید با ارسال و نصب رایگان

باطری جک-جی 5

اطلاعات بیشتر درباره باتری جک جی ۵ (J5)

باطری جک جی ۵ (J5) چند آمپر است؟ عمر آن چقدر است؟

جک جی ۵ جزو اولین محصولاک کارخانه جک بود که توسط شرکت کرمان موتور وارد کشور شد. این خودروی چینی جذاب به دلیل داشتن قدرت موتور بالا در مقایسه با همتایان خود و همچنین جادار بودن فضای داخلی از محبوبیت قابل قبولی در میان کاربران ایرانی برخوردار است. باتری فابریک به کار گرفته شده در جک J5 از نوع اتمی 12 ولتی و دارای ظرفیت 60 آمپر است. این باتری 24 سانتیمتر طول، 18 سانتیمتر عرض و 19 سانتیمتر ارتفاع دارد.

محل قرارگیری باتری در جک جی فایو داخل کاپوت، سمت راننده و پشت چراغ است. طبیعتا اگر قصد استفاده از سیستم‌های صوتی دارای آمپلی فایر در خودروی خود باشید و یا چراغ‌های پرمصرف برای آن نصب کنید، باتری ۶۰ آمپر نمی‌تواند جوابگو باشد و باید از باتری‌های با ظرفیت بالاتر مانند باتری ۶۶ آمپر و ۷۰ آمپر استفاده کنید.

با توجه به اینکه در جک J5 به صورت فابریک از باتری اتمی استفاده شده است، بهتر است باتری اسیدی روی آن نصب نشود. البته که این کار امکان پذیر است، اما چون مراقبت از باتری‌های اسیدی کار دشواری است و عمر کمتری هم دارند، توصیه نمی‌شود. در صورت استفاده از باتری اتمی ایرانی باکیفیت در این خودرو، عمر باتری آن حدود 3 سال است. اما اگر باتری کره‌ای اصل روی آن نصب شود، باتری ماشین همر بیشتری خواهد داشت.

سایر باتری‌های خودرو جک:
باتری جک اس ۵باتری جک جی ۴باتری جک اس ۳باتری جک تی ۸

قیمت و خرید باطری جک جی ۵ (J5)

بهترین قیمت باتری جک جی ۵ (J5)

فیلتر بر اساس قیمت باطری
640,000تومان1,290,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها
ترتیب نمایش
200 آمپر واریان صبا باتری
فروش ویژه!

باتری واریان ۶۰ آمپر

640,000 تومان

دریافت مشاوره قبل از خرید باطری جک جی ۵ (J5)

باتری فابریک پراید چقدر است؟ در انتخاب باطری مناسب و خرید باتری ماشین جک جی ۵ (J5) سوال دارید؟ از ما بپرسید.