خط ویژه

02177036618

خط ویژه

02177036618

باتری تویوتا راوفور

بهترین قیمت باتری تویوتا راوفور خرید با ارسال و نصب رایگان

قیمت باتری راوفور

اطلاعات بیشتر درباره باتری تویوتا راوفور

باطری تویوتا راوفور چند آمپر است؟ عمر آن چقدر است؟

باتری اولیه تویوتا رافور ۶۰ آمپر پایه بلند است. کارخانه تویوتا با توجه به میزان مصرف برق این خودرو از باطری ۶۰ آمپر برای آن استفاده کرده است. واضح است که در صورت نصب سیستم صوتی یا چراغ‌های ویژه در خودرو بهتر است از باتری با آمپراژ بالاتر مثلا باطری ۶۶ آمپر یا باطری  ۷۰ آمپر بهره ببرید.

ممکن است بین انتخاب باتری اتمی یا اسیدی برای خودروی تویوتا راو ۴ تردید داشته باشید. بهتر است بدانید باتری اسیدی به طور تدریجی تخریب می‌شود و باطری اتمی به صورت ناگهانی از کار می‌افتد. از طرفی باتری اتمی نیاز به نگهداری ندارد. امروزه استفاده از باتری‌های اتمی طرفداران بیشتری پیدا کرده است و تنوع و کیفیت باتری‌های اتمی از باتریهای اسیدی بیشتر شده است.

عمر باتری تویوتا رافور

طول عمر باتری تویوتا رافور بین ۲ الی ۳ سال است. طول عمر باتری ماشین به عوامل متعددی بستگی دارد. نوع استفاده از باطری تاریخ تولید و کارخانه سازنده آن تاثیر مستقیمی در ماندگاری آن دارند. انتخاب این که کدام آمپر باطری برای ماشین شما مناسب است به میزان استفاده شما از ماشین نیز بستگی دارد. برای مثال اگر در تابستان از کولر ماشین زیاد استفاده می‌کنید، سیستم‌های صوتی و تصویری پر مصرفی روی خودرو نصب کرده اید و یا در مسیرهای پر ترافیک تردد زیادی دارید بهتر است از باطری ۷۴ آمپر تا باتری ۸۸ آمپر استفاده کنید.

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید. با خرید باتری ماشین از ایران باتری اطمینان خواهید داشت که باتری با تاریخ مناسب و گارانتی معتبر بدست شما خواهد رسید.

قیمت و خرید باطری تویوتا راوفور

بهترین قیمت باتری تویوتا راوفور

فیلتر بر اساس قیمت باطری
890,000تومان1,290,000تومان
فیلتر بر اساس شرکت سازنده و برندها
ترتیب نمایش

دریافت مشاوره قبل از خرید باطری تویوتا راوفور

باتری فابریک پراید چقدر است؟ در انتخاب باطری مناسب و خرید باتری ماشین تویوتا راوفور سوال دارید؟ از ما بپرسید.