02177036618

یکتا باتری سپاهان

یکتا باتری سپاهان تولید کننده باطری باکیفیت و معتبر ایرانی با قیمت مناسب

 

درباره یکتا باطری سپاهان

یکی شرکت یکتا باتری سپاهان (سهامی خاص) در فروردین ۱۳۹۰ استارت شروع احداث کارخانه را با تحقیق ,مونتاژ و صادرات و واردات کلیه باتری های خودرو,صنعتی,موتوری و قلمی در ۲ فاز آغاز کرد.
فاز اول در سال ۱۳۹۲ اقدام به تهیه زمینی به مساحت ۱۷۶۰۰ متر مربع در زمینه بازیافت سرب و تولید شمش سرب شروع کرده و در فاز دوم در سال ۱۳۹۴ در زمینی به مساحت ۱۹۰۰۰ متر مربع باتری های سرب اسیدی به بهره برداری رسید.

برای کسب مشاوره و گرفتن قیمت، چگونگی خرید و سفارش آنلاین انواع باتری خودرو تولید شرکت یکتا باتری سپاهان به همراه خدمات تعویض و نصب در محل با شماره ۰۹۱۰۹۷۰۰۰۰۹ یا ۰۲۱۷۷۰۳۶۶۱۸ تماس برقرار نمایید.

طول عمر و ضمانت

یکی از مهمترین دغدغه‌های خریداران باتری ماشین طول عمر و ضمانت آنهاست. امروزه در بازار باتری ماشین برندهای متفرقه و نامعتبر زیادی وجود دارد که علیرغم قیمت بالا از کیفیت مطلوبی برخوردار نیستند. اما محصولات یکتا باطری به عنوان یک برند شناخته شده از این قضیه مصون است.  محصولات شرکت یکتا باتری سپاهان اکثر گواهینامه‌های معتبر داخلی را اخذ کرده‌اند و حائز استانداردهای لازم شده‌اند. محصولات یکتا باتری سپاهان دارای ضمانت نامه حداقل یک ساله هستند. البته بررسی های تجربی نشان داده است که محصولات یکتا سپاهان اصفهان حداقل ۲ سال و غالبا تا چندین سال در خودرو شما بدون مشکل خاصی برق خودرو را تامین خواهند کرد البته برای خودروهای عمومی و باری این گارانتی نصف یعنی ۶ ماهه می شود.

 

محصولات یکتا باطری سپاهان

یکتا باتری در طول فعالیت خود اقدام به تولید انواع باتری ماشین نموده است. بسیاری از این محصولات مدتها در بازار باتری ماشین حضور دارند. بعضی از محصولات نیز در سالهای اخیر با توجه به نیاز بازار باتری ماشین و تنوع ماشین‌های جدید تولید شده‌اند. در ادامه با برخی از معروفترین برندهای یکتا سپاهان آشنا خواهیم شد.

 

باتری کایا مکس

شناخته شده‌ترین محصول یکتا سپاهان، بی شک باطری کایا مکس است. این محصول خاص و باکیفیت همواره جز محصولات پر متقاضی یکتا سپاهان است. باتری یکتا سپاهان در ظرفیت ۵۰ تا ۲۰۰ آمپر تولید می‌شود. این برند موفق به اخذ اکثر گواهینامه‌های بین المللی شده است. در آمپرهای پایین باتری کایا مکس اتمی و در آمپرهای بالا مانند ۱۵۰، ۱۷۰ و ۲۰۰ این باتری نیز  از نوع اتمی است.

باتری ایسان

یکی دیگر از تولیدات شناخته شده یکتا باطری باتری ایسان یا ISUN است. باتری ایسان فقط در  نوع اتمی  تولید می‌شود. آمپرهای تولیدی این باتری از ۵۰ تا ۲۰۰ آمپر را شامل می‌شود. باتری ایسان با تکنولوژی‌های متفاوتی تولید می‌شود و طرفداران زیادی دارد. البته میزان تقاضای این باتری نسبت به برخی تولیدات یکتا باتری نسبتا کمتر است.

باتری اکسیژن

باتری اکسیژن همانطور که از نام آن مشخص است یک برند عمومی یکتاباطری می‌باشد. باتری اکسیژن در ظرفیت‌های ۵۰ تا ۲۰۰ آمپر تولید می‌شود و دارای ضمانت نامه ۱۲ ماهه برای باتری سبک و ۸ ماهه برای باتری های سنگین می‌باشد. باتری اکسیژن فقط در نوع اتمی تولید می‌شود. شما می‌توانید انواع باتری اکسیژن را از ایران باتری خریداری نمایید.

Call Now Buttonجهت تماس با ما کلیک نمایید.