باطری ماشین
حساب کاربری من

سپاهان باتری

سپاهان باتری تولید کننده باتری باکیفیت ایرانی با استانداردهای جهانی و ضمانت نامه معتبر

باتری سپاهان

سپاهان باتری را ‌می‌توان یکی از خاصترین کارخانه‌های تولید باتری ماشین در ایران دانست. محصولات این کارخانه بالاترین کیفیت و طول عمر مناسب می‌باشند. بسیاری از متخصصین خودرو زمانی که می‌خواهند به افراد برای خرید باتری ماشین مشاوره دهند، محصولات این کارخانه را پیشنهاد می‌کنند. کارخانه سپاهان باتری در سال ۱۳۷۸ در شهر اصفهان و در منطقه صنعتی اشترجان تاسیس شد. در حال حاضر این کارخانه ۲۰۰۰ هزار کارمند دارد و سالانه حدود ۵ میلیون باتری خودرو تولید می نماید. سه ویژگی اصلی سپاهان باتری عبارتند از استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، مواد اولیه مرغوب و باکیفیت و پرسنل باتجربه.

باتری سپاهان

مجتمع صنعتي سپاهان باتری (سهامی خاص) در اسفند ماه ۱۳۷۸ فعالیت خود را در زمینه تامين و ايجاد كارخانه هاي تهيه و توليد انواع صفحات ، تجهيزات ، لوازم،قالب بدنه و اتصالات انواع باطری ، انواع آب مقطر و اسيد باطری و انجام كليه امور بازرگانی و توليدی که در ارتباط با موضوع شرکت میباشد آغاز نمود.
فعالیت شرکت عملا پس از انجام مطالعات اولیه و با احداث فاز اول کارخانه در سال ۱۳۸۰ آغاز گردید.این فاز شامل احداث و راه اندازی واحدهای تولید انواع صفحات باتری با تکنولوژی ریخته گری و شارژ انواع باتری بوده و در پایان سال ۱۳۸۲ مورد بهره برداری قرار گرفت.

فاز دوم کارخانه شامل احداث و راه اندازی تولید صفحات کلسیمی با استفاده از فن آوری روز اروپا به روش Expand Metal و در سال ۱۳۸۳ مورد بهره برداری واقع گردید.
فاز سوم شامل طرح توسعه در زمینه تولید انواع باتری منجمله انواع باتری های سیلد که برای اولین بار در ایران تولید گردید در سال ۱۳۸۳ آغاز و در پایان همین سال مورد بهره بردای قرار گرفت.
سرانجام در سال ۱۳۸۴ مجتمع صنعتی سپاهان باتری با حضور وزیر وقت صنایع و معادن و سایر مقامات کشوری و استانی افتتاح گردید.
مجتمع صنعتی سپاهان باتری تولیدات خود را از ۲۰۰,۰۰۰ باتری در سال ۱۳۸۳ آغاز نمود و در عرض سه سال تولیدات این شرکت به ۲,۰۰۰,۰۰۰ باتری افزایش یافت و هم اکنون ظرفیت تولید شرکت نزدیک به ۲۰ برابر ظرفیت اولیه آن یعنی ۴,۰۰۰,۰۰۰ باتری در سال می باشد.
محل اصلی کارخانه در اصفهان شهرک صنعتی اشترجان واقع گردیده است و با بیش از ۲۰ دفتر استانی و ۷۵۰ نماینده خدمات پس از فروش و بیش از ۳۰۰ نمایندگی فروش در حال عرضه محصولات خود را در سراسر کشور می باشد.این شرکت به منظور دستیابی به اهداف کلان خود در زمینه پوشش کامل بازارهای داخلی و دستیابی به اهداف کلان خود در زمینه پوشش کامل بازار داخلی و دستیابی به بازارهای جهانی در حال گسترش بوده و طرح های توسعه فراوانی را در دستور کار دارد.

                                               www.iranbatri.com

                                                                          ارسال و نصب رایگان باتری در محل

                                                                                   ۷۷۰۳۶۶۱۸      ۰۹۱۰۹۷۰۰۰۰۹

Call Now Buttonجهت تماس با ما کلیک نمایید.