02177036618

برنا باتری

برنا باتری تولید کننده باطری باکیفیت و معتبر ایرانی با قیمت مناسب

برنا باطری

شرکت تولیدی برنا باتری یک شرکت فعال و خوش سابقه در تولید باتری ماشین می‌باشد. تا مدتها کارخانجات صبا باتری تنها شرکت تولید باتری خودرو در ایران بود اما در سال ۱۳۶۹ با توجه به كمبود شديد باتری ماشین در كشور این شرکت در اصفهان و منطقه صنعتی مبارکه آعاز به فعالیت کرد.

در طی سالهای اخیر شرکت‌های زیادی در زمینه تولید باتری ماشین فعالیت می‌کنند. در این عرصه رقابت، همواره برنا باتری سهم خاص و ویژه ای از بازار باتری ماشین داشته است. داشتن گواهینامه‌های بین المللی متعدد نشان از کیفیت بالا و طول عمر مناسب محصولات برنا باطری است.

برای کسب مشاوره و گرفتن قیمت، چگونگی خرید و سفارش آنلاین انواع باتری خودرو تولید شرکت برناباتری به همراه خدمات تعویض و نصب در محل با شماره ۰۹۱۰۹۷۰۰۰۰۹ یا ۰۲۱۷۷۰۳۶۶۱۸ تماس برقرار نمایید.

طول عمر و ضمانت

یکی از مهمترین دغدغه‌های خریداران باتری ماشین طول عمر و ضمانت آنهاست. امروزه در بازار باتری ماشین برندهای متفرقه و نامعتبر زیادی وجود دارد که علیرغم قیمت بالا از کیفیت مطلوبی برخوردار نیستند. اما محصولات برنا باطری به عنوان یک برند شناخته شده از این قضیه مصون است.  محصولات شرکت برنا اکثر گواهینامه‌های معتبر داخلی را اخذ کرده‌اند و حائز استانداردهای لازم شده‌اند. محصولات برناباتری دارای ضمانت نامه حداقل یک ساله هستند. البته بررسی های تجربی نشان داده است که محصولات برنا حداقل ۲ سال و غالبا تا جندین سال در خودرو شما بدون مشکل خاصی برق خودرو را تامین خواهند کرد.

محصولات برنا باطری

برنا باتری در طول فعالیت خود اقدام به تولید انواع باتری ماشین نموده است. بسیاری از این محصولات مدتها در بازار باتری ماشین حضور دارند. بعضی از محصولات نیز در سالهای اخیر با توجه به نیاز بازار باتری ماشین و تنوع ماشین‌های جدید تولید شده‌اند. در ادامه با برخی از معروفترین برندهای برنا آشنا خواهیم شد.

باتری برنا

شناخته شده‌ترین محصول برناباتری، بی شک باطری برنا است. این محصول خاص و باکیفیت همواره جز محصولات پر متقاضی برنا باتری است. باتری برنا در ظرفیت ۳۵ تا ۲۰۰ آمپر تولید می‌شود. این برند موفق به اخذ اکثر گواهینامه‌های بین المللی شده است. در آمپرهای پایین باتری برنا اتمی و در آمپرهای بالا مانند ۱۵۰، ۱۷۰ و ۲۰۰ این باتری از نوع اسیدی است.

باتری ایاس

یکی دیگر از تولیدات شناخته شده برنا باطری باتری ایاس یا EAS است. باتری ایاس در دو نوع اتمی و اسیدی تولید می‌شود. آمپرهای تولیدی این باتری از ۵۰ تا ۲۰۰ آمپر را شامل می‌شود. باتری ایاس با تکنولوژی‌های متفاوتی تولید می‌شود و طرفداران زیادی دارد. البته میزان تقاضای این باتری نسبت به برخی تولیدات برنا باتری نسبتا کمتر است.

باتری گلوبال

باتری گلوبال همانطور که از نام آن مشخص است یک برند عمومی برناباطری می‌باشد. باتری گلوبال در ظرفیت‌های ۳۵ تا ۲۰۰ آمپر تولید می‌شود و دارای ضمانت نامه ۱۴ ماهه برای باتری سبک و ۸ ماهه برای باتری های سنگین می‌باشد. باتری گلوبال در هر دو نوع اسیدی و اتمی تولید می‌شود. شما می‌توانید انواع باتری گلوبال را از ایران باتری خریداری نمایید.

باتری زیتکس

باتری زیتکس جز تولیدات جدید برنا باتری است که انواع آن می‌تواند در خودروهای سواری و ماشین‌های سنگین مورد استفاده قرار بگیرد. شما می‌توانید باتری زیتکس را در ظرفیت‌های گوناگون از ۳۵ آمپر تا ۲۰۰ آمپر تهیه کنید. این محصول همینک جز تولیدات پرفروش کارخانه برنا است و استانداردهای مختلف در تولید آن رعایت شده است.

باتری برنا باریوم

برنا باریوم جدیدترین محصول برناباتری است. این باتری با تکنولوژی‌های روز دنیا ساخته شده است و کیفیت بسیار متفاوتی دارد. باتری برنا باریوم از نوع اتمی است و برای انواع خودروهای سواری مناسب می باشد. شما می‌توانید برای خرید باتری برنا باریوم با بالاترین کیفیت ساخت به فروشگاه ایران باتری مراجعه کرده و آن را خریداری نمایید.

باتری اکتیو

باتری اکتیو یک برند تولیدی دیگر از محصولات برناباطری است و شاید بتوان آن را جز چند برند اصلی برنا باتری برشمرد. باتری اکتیو کیفیت مناسبی دارد و خریداران از انتخاب آن راضی هستند. این باتری نشان استاندارد داشته و از سال ۱۳۹۲ تولید آن آغاز شده است. شما می توانید انواع باتری اکتیو را از فروشکاه ایران باتری خریداری نمایید.

Call Now Buttonجهت تماس با ما کلیک نمایید.