خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری فولکس پاسات

باتری فولکس پاسات

پاسات خودرویی است که شرکت فولکس به عنوان خودرویی شهری آن را تولید می‌کند. خودرویی که ابعاد متوسط دارد و در شهرهای شلوغ به راحتی قابل پارک است. پاسات 2018 که در ایران عرضه شده از  نسل فولکس است. ظاهر به ‌روز با امکاناتی به نسبت خوب باعث شده تا از آن به عنوان رقیبی برای تالیسمان یاد کنند. موتوری با مصرف سوخت کم و استاندار آلایندگی یورو 5 این خودرو را به عنوان خودرویی خوب و کم مصرف در بازار خودرو معرفی کرده است.

باتری فولکس پاسات فابریک دارای جریان 74 آمپر و ولتاژ آن 12 ولت است. ابعاد آن 28*18*20 که به ترتیب ارتفاع، عرض و طول است. در صورت استفاده از سیستم‌های صوتی و یا لامپ‌های پر قدرت مثل زنون که جریان بالاتری دارند، باید از باتری‌های با جریان بالاتر استفاده نمایید. با توجه به اهمیت نقش باتری در خودرو در ادامه به بررسی بیشتر باتری خودرو خواهیم پرداخت.

برای اطلاع از قیمت، خرید و سفارش آنلاین انواع باتری فولکس پاسات و یا تعویض و نصب در محل با شماره 09109700009 یا 02177036618 تماس برقرار نمایید.

مشخصات و طول عمر باتری

خرید باتری پاسات

باتری فابریک فولکس پاسات از نوع اتمی است. شدت جریان آن 74 آمپر-ساعت و 12 ولت است. باتری این خودرو در سمت راننده و در قسمت پشتی موتور است. طول عمر باتری بسته به نوع کارکرد شما متفاوت است. عمر مفید این باتری در حالت بهینه 3 سال است. اگر در محافظت از آن تلاش کنید، عمر باتری بیشتر خواهد شد. و اگر دزدگیر یا لامپ ‌های پر مصرف و یا سیستم صوتی روی خودرو نصب کرده‌ باشید، باتری‌ هایی با جریان بالا، برای شما بهتر است. پس از گذشت طول عمر مفید، باتری به مرور فاسد شده و کیفیت خود را از دست خواهد داد. توصیه می‌شود جهت افزایش طول عمر باتری فولکس پاسات، هر چند روز ماشین خود را استارت بزنید.

مطالب مرتبط : باتری تیبا

انواع باطری فولکس پاسات

 

باطری گلوبال

باطری ‌های فولکس پاسات شامل باتری‌های اتمی و اسیدی است. باتری اسیدی نوع قدیمی‌تر از باتری ‌ها است. این نوع باتری تشکیل شده از بدنه و سلول‌ ها و مایعی که شامل درصدی اسید سولفوریک ( حدودا 65% ) و آب مقطر است. اسید سولفوریک مقداری گاز تولید می‌کند که این گازها از مجراهای تعبیه شده در قسمت درب‌ های باتری خارج می‌ شوند. سطح محلول باتری پاسات به مرور زمان کاهش یافته و باید کمی آب مقطر به آن اضافه کنید. عمر مفید این باتری حدود 3 سال است. و پس از آن باید تعویض گردد. اما باتری اتمی طول عمر بیشتری دارد. برخلاف آنچه تصور می ‌کردید باتری‌های اتمی نیز دارای محلول هستند. ساختار این باتری‌ ها به گونه‌ ای ایجاد شده است که از کاهش سطح محلول جلوگیری می‌کند. به همین جهت به آن باتری خشک می ‌گویند. باتری اتمی برخلاف اسیدی نیاز به چک کردن محلول ندارد. بر روی باتری اتمی چشمی وضعیت قرار دارد. این چشمی در هر وضعیتی، رنگی را نشان می ‌دهد. رنگ سبز به معنی سالم بودن و قوی بودن باتری، رنگ مشکی به معنای ضعیف بودن، و رنگ سفید که نشان از پایان عمر باتری است. باتری اتمی به نام ‌های باتری سیلد نیز معروفند. زیرا در آن‌ ها از سیلد کلسیم و سیلد سیلور کلسیم استفاده شده است.

مطالب پربازدید : باتری پراید

باتری مناسب فولکس پاسات چیست؟

 

باتری مناسب فولکس پاسات باید به اندازه‌ا ی باشد که سیستم برقی خودرو کشش آن را داشته باشد. اگرچه که می‌توان از باتری با جریان بالاتر استفاده کرد. جریانی حدود 75 الی 80 آمپر هم روی این خودرو قابل نصب است. اما این باتری ‌ها باعث فشار بیشتر به دینام خودرو می ‌شوند. پس باتری‌ ای که بین 60 الی 70 آمپر-ساعت باشد برای این خودرو مناسب است. باتری ‌ای که ابعاد 28*20*18 باشد، مناسب ‌ترین باتری برای پاسات است. باتری ‌های با جریان بالاتر ابعاد بزرگتری هم دارند. پس استفاده از این باتری ‌ها ما را در هنگام نصب دچار مشکل خواهند کرد. به دلیل به روز بودن این خودرو توصیه می‌شود تا از باتری اتمی برای آن استفاده شود. پس باتری مناسب آن باید اتمی باشد.

نصب و تعویض باطری

 

خرید از ایران‌ باتری دارای مزایایی است. نخستین مزیت خدمت نصب و تعویض باتری در محل است. پس از آنکه باتری خود را تحویل گرفتید، با ما تماس بگیرید. متخصصان ما نزد شما می‌آیند و باتری فولکس پاسات شما را تعویض خواهند کرد. همچنین می‌توانید با مراجعه به فروشگاه به صورت حضوری باتری خود را در اسرع وقت تعویض نمایید. این روش مخصوص کسانی است که نیاز به تعویض باتری در اسرع وقت دارند. مزیت دیگر وجدان کاری ماست. قبل از تعویض باتری همکاران ما باتری خودروی شما را تست خواهند کرد. اگر باتری شما سالم باشد نیازی به تعویض باتری نخواهید داشت. با این کار از هزینه اضافی جلوگیری می‌نمایید. در صورت تمایل تست برق دزدی نیز توسط همکاران ما صورت خواهد گرفت. پس از تعویض باتری داغی آن را تحویل دهید تا هزینه نهایی آن کمتر شود. تمامی قیمت ‌ها با احتساب تحویل داغی محاسبه شده‌ اند.

سفارش باطری فولکس پاسات

نحوه سفارش باتری پاسات به سه صورت است. این روش ‌ها شامل خرید حضوری و غیر حضوری است. خرید غیر حضوری به دو صورت تلفنی و سفارش اینترنتی است. شما می ‌توانید با مراجعه به فروشگاه از محصولات ما دیدن فرمایید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید از همکاران ما مشورت بگیرید. روش دیگر خرید تلفنی است. همچنین می‌ توانید با برقراری تماس با شماره تلفن ‌های ما باتری دلخواه پاسات خود را سفارش دهید. در روش اینترنتی از طریق وب‌ سایت و مقایسه آن‌ ها باتری خود را خریداری نمایید. اگر چه روش اینترنتی برای مشتریانی که در مورد باتری اطلاعات کافی دارند مناسب‌تر است. اما ایران ‌باتری همواره آماده است تا به مشتریان عزیز در خصوص باتری مشاوره رایگان دهد.  ما در فروشگاه ایران باطری مفتخریم تا باتری دلخواه شما را با قیمت و سود کمتری نسبت به سایر فروشگاه‌ های حضوری و آنلاین به شما ارائه کنیم.

قیمت باطری پاسات

قیمت باتری پاسات تابع عوامل مختلفی است. علت پرداختن به این موضوع این است که قیمت برای خیلی از مشتریان عامل مهمی برای خرید است. اینکه باتری اتمی باشد یا اسیدی درش قیمت باتری تاثیر دارد. باتری اتمی فناوری جدیدتری دارد. این باتری نیازی به نگهداری خاصی ندارد. بنابراین گرانتر از باتری اسیدی است. تاریخ گارانتی هم روی قیمت آن تاثیرگذار است. باتری که تاریخ گارانتی آن کمتر مانده باشد نسبت به باتری نو ارزانتر است. همانطور که بیان شد، باتری ‌ای که جریان بیشتری دارد قیمت بیشتری دارد. بنابراین جریان باتری با قیمت آن رابطه مستقیمی دارد. عامل دیگر کیفیت ساخت باتری است. باتری ‌های برند از نظر کارایی ثابت شده‌اند. این باتری‌ها رنج قیمتی بالاتری دارند. از این گذشته باتری ‌های وارداتی به دلیل واردات و  عوارض گمرکی، هزینه بیشتری برای خریداران دارند. با توجه به همه این موارد قیمت باتری تعیین می‌شود. برای اطلاع دقیق از قیمت هر باتری با ما تماس بگیرید.