خط ویژه

02177036618

لوگوی-ایران-باتری-سفید

خط ویژه

02177036618

باتری برنا باریوم

باتری برنا باریوم

باتری برناباریوم با ظرفیت 55 و 66 آمپر تولید می‌شود. البته فقط خودروهای سواری سبک از  این باطری مورد  استفاده می‌کنند.

باطری برنا باریوم همانطور که از نام آن پیداست، محصول اصلی شرکت برنا باتری می‌باشد. این محصول نمونه‌ ای از انواع شاخص و شناخته شده باطری ایرانی محسوب می‌شود.

این باتری برند جدید اصلی کارخانه آن می ‌باشد و کارخانه برنا از بهترین تکنولوژی و مواد اولیه برای ساخت آن استفاده کرده است. ضمنا با توجه به محدودیت استفاده از باطری خارجی، کارخانه برنا در بین شرکت ‌های ایرانی برندی معتبر و با کیفیت محسوب می ‌شود.

ایران باتری به عنوان نماینده رسمی شرکت‌ های سپاهان، برنا و صبا محصولات خود را حداقل از 10 تا 20 درصد ارزان ‌تر از سایر فروشگاه ‌های آنلاین و آفلاین در اختیار مشتریان خود قرار می‌ دهد. ضمنا خدمات نصب و تعویض باطری برنا در محل مد نظر مشتری به صورت رایگان انجام خواهد شد. افزون بر این ایران باطری، باطری برنا باریوم را حداقل تا 19 ماه ضمانت می‌کند. این بالاترین میزان ضمانت در میان فروشگاه مختلف این محصول است.

باتری برنا باریوم

کارخانه برنا باتری به عنوان یک برند معتبر ایرانی، باطری برنا را با آمپراژ های گوناگون و کیفیت بالا تولید می‌ کند. تولید باطری برنا باریوم در آمپراژ 55 و 66 باعث می‌شود تا مالکان خودرو متناسب با نوع ماشین و نیاز خود محصول موردنظرشان را خریداری نمایند. کیفیت بالای ساخت باطری Borna Barium باعث شده تا متخصصین این حرفه به راحتی به آن اعتماد می ‌کنند. تلفیق تکنولوژی و مواد اولیه مناسب به این باتری هویت خاص و موثری بخشیده است. یکی از ویژگی‌های ممتاز باتری برنا قیمت مناسب آن برای خریدار است. همین امر توجه بازار را به سمت آن جلب کرده است.

در ادامه این مطلب درباره باطری برنا مطالب بیشتری خواهید آموخت و شیوه خرید آن با قیمت مناسب نیز در اختیار شما مشتریان عزیز و مالکین خودرو قرار خواهد گرفت. با ایران باطری همراه باشید

باتری برنا باریوم

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت، چگونگی خرید و سفارش آنلاین انواع باطری برنا همراه با خدمات تعویض و نصب در محل با شماره ۰۹۱۰۹۷۰۰۰۰۹ یا ۰۲۱۷۷۰۳۶۶۱۸ تماس برقرار نمایید.