خط ویژه

02177036618

خط ویژه

02177036618

باتری اسپورتیج

☑️باتری مناسب خودروی اسپورتیج

مشخصات باطری ماشین مناسب خودروی اسپورتیج را بدانیم.

اگر باطری ماشین اسپورتیج شما دچار مشکل شده و قصد خرید باتری جدیدی دارید، راهنمایی‌های ما در این مقاله برای انتخاب باتری مناسب ماشین مورد نظرتان کمکتان می‌کند.

🔽 مشخصات فنی باتری ماشین را چگونه بخوانیم؟

🔽برای خرید یک باطری ماشین ابتدا باید بدانید «چند آمپر باتری برای خودروی شما مناسب است.» یعنی اگر ماشین شما اسپورتیج باشد، به چند آمپر باتری نیاز دارید؟

🔽برای خودروی اسپورتیج موجود در بازار ایران پیشنهاد ما باتری ۶۰ آمپر تا ۷۰ آمپر با ترمینال چپ است.

🔽البته انتخاب این که کدام آمپر باتری برای ماشین شما مناسب است به میزان استفاده شما از ماشین نیز بستگی دارد. برای مثال اگر از کولر ماشین زیاد استفاده می‌کنید، سیستم‌های صوتی و تصویری پر مصرفی روی خودرو نصب کرده اید و یا در مسیرهای پر ترافیک تردد زیادی دارید بهتر است از باطری ۷۰ تا ۷۴ آمپر استفاده کنید.

🔽انواع باطری‌های خودروی اسپورتیج باید دارای مشخصات زیر باشند:

🔽ولتاژ
۱۲ ولت (V)

🔽آمپر ساعت
بین ۶۰ تا ۷۰ AH

🔽حداکثر فضا
۲۳۰×۱۸۰×۳۰۰ میلیمتر

🔽نوع باتری
باتری اسیدی و باتری اتمی

🔽البته؛ با توجه به مزیت های باتری اتمی نسبت به باتری اسیدی (آبدار) پیشنهاد ما استفاده از باتری اتمی است.

🔽 حال به معرفی چند نمونه از بهترین باتری‌های اتمی مناسب خودروی اسپورتیج می‌پردازیم:

باتری ۷۰ آمپر سیلد اربیتال
سازنده: شرکت سپاهان باتری

ولتاژ: ۱۲ ولت

ابعاد: ۱۷۶×۲۲۵×۲۵۷ میلیمتر (ارتفاع×عرض×طول)

✅باتری ۷۰ آمپر سیلد سوزوکی، یکی از محصولات با کیفیت و خوش‌ساخت شرکت سپاهان باتری، تحت برند معتبر سوزوکی می‌باشد. باتری های سوزوکی با همکاری ژاپن و با شعار “تدبیر ژاپن، تضمین ایران” در ایران تولید و عرضه می شوند. سپاهان باتری علاوه بر دریافت نشان صنعت سبز از سازمان محیط زیست کشور دارای نشان استاندارد ملی ایران و همچنین گواهینامه های بین المللی ISO ۱۸۰۰۰، ISO ۱۴۰۰۰ و ISTS است.

✅باتری های اتمی سپاهان باتری صفحات کلسیم با تکنولوژی Expanded metal استفاده شده است، دارای فیلتر ضد انفجار هستند، در دمای پایین قدرت استارت خوبی دارند، از تکنولوژی MF (باتری های بدون نیاز به نگهداری) استفاده می کنند، دارای چشمی برای چک کردن سطح الکترولیت و مقدار شارژ موجود هستند و در آن‌ها دشارژ خود به خودی بسیار کم اتفاق می افتد.